Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megakadályozza a...

A Fidesz megakadályozza a meleg felvonulást majd idén? Nagy szívességet tenne a hazának vele.

Figyelt kérdés

talán eltörlik az élettársi kapcsolatot is a melegek között


ez már tervbe van


2010. máj. 8. 20:10
 71/118 anonim ***** válasza:

Tehát neked konkrétan csak a melegfelvonulással van bajod (erkölcsi) alapon, a melegséggel nincs?

Nem gondolod azt, hogy egy melegnek szégyellnie kellene magát, nem tarthatná magát normálisnak (felvonulás nélkül)?

2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 A kérdező kommentje:

" Apropó a kérdező hová lett?"


itt vagyok :))


és le a melegekkel

2010. máj. 8. 21:42
 73/118 anonim ***** válasza:

Igen, a kérdező kommentje pont hangsúlyozza az előző kérdésemet:


Neked a melegekkel van bajod (összességében), vagy csak a felvonuló részével?


Mert pl. a kérdező le a melegekkel kommentjéből az előbbi sugárzik.

2010. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:

Szó mi szó tényleg fáradt vagyok, egész nap dolgoztam, nem alszom normálisan már legalább egy hete, de ez nem ide tartozik.

Szerintem elég sok olyan kérdést fog kidobni, mint a múltkor egy 18 éves emberke kérdése, akik szerint a melegek a jók, mert ők közelebb állnak az emberhez, mint az állathoz és a heterok semmit nem tettek soha (gondolt itt a művészetekre), ami hasznos lehet. Ezek után csodálkozol, ha felmegy a pumpa pár emberben? Mindennek van oka. Én válaszoltam olyan kérdésre is, ahol azt szidták le, aki lemelegezte a kérdezőt, mert egy teljesen normális ember volt, és egyáltalán nem tett semmi olyat, ami miatt így el lehetett volna ítélni. Szóval mindennek van oka, ok nélkül nem történik semmi. És ugyanígy megvan ez az ellenségeskedés a melegek részéről is a heterok felé (ennek a miértje számomra ismeretlen, az is marad).


A másik dolog, hogy te komolyan egy internetes fórumból akarsz kiindulni, ahol ha elolvasod a válaszokat nem egy olyan van közötte, aminek köze nincs a kérdéshez. (Bevallom néha érkeznek vicces válaszok is, amik tényleg humorosak). Egy internetes fórum alapján nem lehet következtetést levonni, nem hiszem el, hogy ezt egy olyan nem tudja, aki szintén látogatja az oldalt.

2010. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
Jobb esetben egy ember szexuális beállítottságát nem tudod, mert nem érdekel, nem kérdezel rá kivel tölti az éjszakáit, így ez értelemszerűen nem is zavar senkit, de ha hangoztatja, akkor zavarja, ez érthető is és megteheti, hogy szóvá teszi, mivel ő is megtehette, hogy kinyilatkoztatta, hogy meleg. Szerintem erre célzott a kérdező.
2010. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 anonim ***** válasza:
0%
Elég volt a bu*ikból és a leszbikből! Ha már ilyen deviánsok, legalább ne reklámozzák magukat, és ne terheljék még ezzel is a normális embereket. Így is van elég probléma.
2010. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen azért ha az emberek elkezdenek beszélgetni általánosságban szóba kerül az élettárs/barát/barátnő kérdése. Most ilyenkor erre egy meleg mit válaszoljon?


Hogy együtt élek egy fiúval fiúként (vagy lánnyal lányként)?

És ezzel már a melegségét fejez ki, amiért le lehet szólni? Vagy mégis hogy gondolod?


Amúgy meg sok ember nem meri elmondani senkinek, és egész életében szorongásokkal éli, valami miatt, amiről nem tehet.

Szerinted ez normális?

2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
Itt az a kulcsszó, hogy nem saját akaratukból deviánsok.
2010. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
100%

"Elég volt a bu*ikból és a leszbikből! Ha már ilyen deviánsok, legalább ne reklámozzák magukat, és ne terheljék még ezzel is a normális embereket. Így is van elég probléma."


Hááát nem is tudom. Neked nem lehet túl sok problémád, ha Téged a melegek terhelnek. Nekem kisebb gondom is nagyobb annál!:-)

2010. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:

Ezt a nem tehet dolgot hagyjuk, erről most anatómiai és pszichológiai vitát lehetne nyitni, ahhoz tényleg fáradt vagyok és nem jó dolog még itt is anatómiával foglalkozni.


Nem kerül szóba és egyszerűen ki lehet kerülni ezeket a kérdéseket, ha mégis. Megmondja, hogy nincs barátnője, ha rákérdeznek miért, elmondja és kész és akkor egy pillanatig nem mutogatta, egyszerűen válaszolt és kész. Ezt az emberek felfogják és nem firtatják. Ha azzal kezdené, hogy ő meleg ezt mindenkinek el kell fogadni és mesélné a sztorijait (igen, ez is elég gyakori), na akkor ki a bunkó? És ha hiszed, ha nem, az utóbbi a gyakoribb.

2010. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!