Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megakadályozza a...

A Fidesz megakadályozza a meleg felvonulást majd idén? Nagy szívességet tenne a hazának vele.

Figyelt kérdés

talán eltörlik az élettársi kapcsolatot is a melegek között


ez már tervbe van


2010. máj. 8. 20:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/118 anonim ***** válasza:
32%
Remélem hogy nem. Idén én is kiakarok menni dobálni.
2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/118 anonim válasza:
70%

röhej az egész...

régen is voltak búzák,de nem tették ennyire nyilvánosságra,hogy azok.Manapság a sok b*zi annak örül,ha azt mondod rá,hogy b*zi:D

xd

2010. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/118 anonim ***** válasza:
28%

"A tudomány szerint a szexualitás genetikailag dől el, és az, hogy egy nem-heteró ember számodra szimpatikus vagy nem szimpatikus személyiségű, az nem amiatt van, mert nem-heteró. Mert nem-heteróknál is ugyanolyan sokféle személyiség alakulhat ki, attól, hogy más a szexualitásuk. Vagyis a tudomány elfogadása és a nem-heterók elleni diszkrimináció kizárja egymást."



Nem ártana kicsit frissítened a genetikai ismeretekről szóló információdat :):) A jelenlegi bizonyított dolog, hogy köze nincs a genetikához :) Nem tudom az internet mit ír erről, azok után amennyi hülyeséget olvasok neten anatómia témakörben nem lennék meglepve, ha még ez terjengene.


Egyébként már bocsánat, de ha valakiről tudod, hogy meleg, akkor azért tudod, mert nyilvánvalóan mutogatja, akkor pedig nem azért utálod, mert meleg, hanem mert mutogatja, és bamm itt van a gixer. Ezen kellene elgondolkozni, hogy a fene se kíváncsi a szexuális beállítottságra, mégis mindenki tud róla...

2010. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/118 anonim ***** válasza:
31%

"Nagy szívességet tenne a hazának vele"


Na ilyen demagóg, agyatlan, csökött marhaságot még életemben nem olvastam! Hogy? Melyik "hazának"? Mert ha ez alatt Magyarországot érted, hát nagyon el vagy tájolódva! Te kis vakbuzgó...

2010. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/118 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs köze a genetikához, akkor hogy lehet, hogy állatoknál is van homoszexualitás, még nem-emlősöknél is pl. pingvinek, kacsák?
2010. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/118 A kérdező kommentje:

"Na ilyen demagóg, agyatlan, csökött marhaságot még életemben nem olvastam! Hogy? Melyik "hazának"? Mert ha ez alatt Magyarországot érted, hát nagyon el vagy tájolódva! Te kis vakbuzgó..."


aztán miért?

ja ha neked nincs hazád a te bajod...


nem kell felvonulni

1 hazavágják Pest közlekedését

2 erkölcstelen és undorító

3 rengeteg pénzbe kerűl

2010. máj. 8. 20:33
 27/118 anonim ***** válasza:
67%

"állatoknál is van homoszexualitás"


állatok nem vonulnak fel :)


és igen semmi köze a genetikához



és a buz.ik vonulnak akkor jól meg lesznek dobálva

ajánlott hozni Molotov koktélt

2010. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/118 anonim ***** válasza:
62%

régen ha valaki más volt azt nem mutogatta hanem szégyellte..

és próbált normális életet élni..nővel..:D

2010. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/118 anonim ***** válasza:
95%

"nem kell felvonulni

1 hazavágják Pest közlekedését

2 erkölcstelen és undorító

3 rengeteg pénzbe kerűl"


Így van! Nem tudom ők mit szólnának, ha ugyanilyen felvonulást művelnének a normális életet élők? Miért nem képesek megérteni, hogy tartsák már 4 fal között a szexuális életüket? Ezektől a felvonulásoktól csak még jobban megutálják őket.

2010. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/118 anonim ***** válasza:
89%
Már ne is haragudj, elég merész volt ekkora hülyeséget állítani. Emberi genetikáról beszélünk. Az állatvilágban a homoszexualitás nem úgy működik, mint az embereknél, össze sem lehet hasonlítani, még a génállományt sem. Láttál te már olyan homoszexuális állatot, aki örökbe akart fogadni, vagy házasodni akart? Szerintem nem, és ezen nincs mit ragozni, mert most tényleg órákig tudnék erről írni, de felesleges lenne, a végén még megsértődnél, nekem nem célom megbántani senkit, de szerintem ami a felvonulásokon történni szokott az egy "cseppet" súrolja a normális emberi tűrőképesség határát.
2010. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!