Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megakadályozza a...

A Fidesz megakadályozza a meleg felvonulást majd idén? Nagy szívességet tenne a hazának vele.

Figyelt kérdés

talán eltörlik az élettársi kapcsolatot is a melegek között


ez már tervbe van


2010. máj. 8. 20:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/118 anonim ***** válasza:
72%
Hetero létedre tetszik a melegfelvonulás? Na ilyet se láttam még. Egyébként nem néztem a százalékokat csak olvastam az egyik kérdés válaszait, ahol említette az egyik válaszoló, hogy férfi és biszexuális.
2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/118 anonim ***** válasza:
21%

Had kedvezzek megint 2 rövid és velős, jó humort se nélkülöző írással az értelmesebbeknek:


"Szómágia


Nagyon ki van akadva az Index nevezetű portál a Kósa személyén. Mindezt azért, mert - mint bizonyára tudják -, Kósa La­jos, Debrecen polgármestere azt mondot­ta: homokos.


Félreértés ne essék, nem védem én Kó­sát, nem is nagyon érdekel személye, se pro, se kontra - Probus császár, Borsa Kopasz, vagy Fekete István jobban leköti figyelmem -, csak ámulva követem tekintetemmel azt a fura kis hagymázt, mit egy Földes András nevű (már eleve gyanús!) vallott magáénak a fent nevezett portál hasábjain.


„Eltűntek a szélsőségesek az országból" - ez volt a cikk címe, mellyel én személy szerint nem értek egyet, lévén a Szabad Demokraták Szövetsége teljes vezetősége, a honi médiaelit és „vezető értelmiség", valamit a politikusi garnitúra jelentős ré­sze (élükön a miniszterelnökkel) nem a kenyérmezei hadifogolytábor szögesdrótja mögül bámul szomorú szemekkel, hanem itt van köztünk, és minden percben mér­gezi az emberek lelkivilágát.


Szépnevű Földes azon hápog, hogy Kó­sa szerint „Tíz emberből tíz nem érzi sér­tőnek ezt a kifejezést, nyugodtan meg le­het kérdezni az embereket.”


Íme, ismét bebizonyosodott, hogy liberáliséknak annyi közük van a valóság­hoz, mint Kertész Imrének az irodalom­hoz. Az ostobák tényleg nem értik - hogy is érthetnék, mikor ők az egyenlőségben is konokul hisznek, holott ha öt percig nyitva tartják a szemüket, láthatják, hogy a valóságban ilyen nincs -, hogy nem a szavakon múlik.


Ha egy magatartásforma undort vált ki, akkor hiába tiltanak egy kifejezést, s ke­resztelik azt át, a hozzá kötődő érzelem változatlan marad. A b.zit a PC szerint ugye nem lehet mondani. Jó. Mint látjuk, a homokost sem. De már a melegen is rö­högünk. Az is pejoratív. Lassan lehet ku­tatni az új címkét. Ami majd pár év múlva szintén devalválódik. Mert nevezhetik bár­minek, ha a tartalom nem illeszkedik a te­remtés rendjébe, szitokszó marad és kész.


Szegény Földes, hogy a kor nyelvén fo­galmazzak, te szellemileg kissé „eltérő" vagy."


"Nép


Szeretik-e a ballibsik a népet? Eme fogas kérdésen töprengtem a homokosparádét követő nap reggelén, a fotelben tespedve, jó Horn Gábor (aznapi mérleg két pofon, plusz sörital a nemes orcába) ábrázatát bámulva a tévé képernyőjén. Azt fejteget­te a jó Gábor, hogy a pfujoló, ellentüntető tömeg igen gyáva népség, max kerepelni fog, meg füttyögni, de azt el lehet viselni. (Mint tudjuk, tévedett a Gábor.)


„El lehet viselni". Tetszett ez nekem. El lehet viselni a népet. A népet, melyre ők folyton hivatkoznak, demokrácia, alul­ról jövő kezdeményezés meg egyéb mézes-mázos humanista lózung ürügyén. Ám ha a nép megmozdul, kimutatja véleményét, s teszem azt, az nem egyezik az övékkel, akkor hamar odavész a demokrata imázs.


„Tájékoztatjuk kedves utasainkat, hogy a villamospótló járat a Nyugati pá­lyaudvarig közlekedik, onnan villamosok sem járnak, továbbközlekedés gyalog le­hetséges" A 4-6 sofőrje közölte ezt kissé unott hangon a Moszkva tér magasságá­ban. „Hülye b.zik, most gyalogolhatok!" Bocsánat, ezt nem én mondom, egy bézbólsapkás ifjú (lásd: nép) közölte utastár­sával. A Hősök téri urak, pedig (lásd: nép) mindezt sokkal szofisztikáltabban hozták a megjelentek tudomására. (Orosz Józsi nyakleves, Szetey Gábor kődarab).


Lévay Katalin szerint a szombati cécó a magyar demokrácia szégyene volt. Ej, Katalin, nem tetszik a nép? A nép hang­ja? Hát, pedig az állítólag szent. Miféle demokrata maga? Persze, tudom, maguk annak örülnének, ha a nép kimenne a közterekre, s ott jól bepiázva gyalázná a papokat, a nemességet, az úri rendet, a nacionalizmust, a bigottságot, a merev erkölcsöket stb. Fájdalom, a nép most nem ezt tette. Ez sokk lehetett, ugyanis Lakat T.-nek másnap Katalin már ezt sopánkodta: Meg kéne változni a népnek. Fejlődnie kéne. Okosodni. Haladni. Européeresedni. Mindegy, hogyan, csak nem olyannak lennie, mint amilyen.


Hm. Én például a bibliával maszturbáló, árpádsávot gyalázó szodomitákat simán karóba húzatnám. Feltéve, ha a nép közé tartozom, s számít a véleményem."

2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/118 anonim ***** válasza:
37%

"Remélem nem akadályozzák meg, visszavetné az ország kulturális fejlettségét és toleranciáját a világ szemében, ha a kormánypárt ilyen, tudomány helyett vallásból merített gondolkodás miatti dolgot cselekedne.

"


jól van azt hittük már eltakarodtál nyugatra :))

2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/118 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, én sosem voltam vallásos ember, a tudományban hiszek, de ettől még nem vagyok meleg és meleg imádó sem.
2010. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/118 anonim ***** válasza:
29%

"Nyugi kis buzancs, eddig is az volt amit ti akartatok, ezután is az lesz, az összes kormány a kisebbségeket ugrálja körbe, nem kell picsogni."


- Na, igen, ezért is van melegházasság.

2010. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/118 anonim ***** válasza:
34%

VONULJANAK A MELEGEK


tudjátok miért?


élő céltábla :-)


reméljük idén már meg is hal 1-2

2010. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/118 anonim ***** válasza:
71%
Miért is? Jó hogy nem vagyok meleg, ilyen társadalomban élni...(Mondjuk egyszerű emberként is nehéz)
2010. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/118 anonim ***** válasza:
38%

"Ne haragudj, én sosem voltam vallásos ember, a tudományban hiszek, de ettől még nem vagyok meleg és meleg imádó sem."



A tudomány szerint a szexualitás genetikailag dől el, és az, hogy egy nem-heteró ember számodra szimpatikus vagy nem szimpatikus személyiségű, az nem amiatt van, mert nem-heteró. Mert nem-heteróknál is ugyanolyan sokféle személyiség alakulhat ki, attól, hogy más a szexualitásuk. Vagyis a tudomány elfogadása és a nem-heterók elleni diszkrimináció kizárja egymást.


És itt a vallás nemcsak azt jelenti, hogy kereszténység, iszlám, stb., hanem, hogy emberek által kitalált, valóságalap nélküli, idealista dolgokban hiszel a tudomány tényei helyett.

2010. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/118 anonim ***** válasza:
69%

mi van?


meleg dobálás egy új sport


egy fejes 20 pont

2010. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/118 anonim ***** válasza:
37%

"A tudomány szerint a szexualitás genetikailag dől el"


gén korcsok

mutánsok

hulladékok

torz szülöttek :)

2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!