Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 088 000 birka van ebben az...

1 088 000 birka van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mélységesen elszomorít, hogy ennyien szavaztak az MSZP-re. Több mint egy millió ember... hihetetlen. Ha ezek kiállnának és azt mondanák hogy: "Rohadt szemét választok, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok" akkor is lenne aki rájuk szavaz? Komolyan... egymillió ember. Azoknak jó volt az elmúlt 8 év? Tetszik nekik hogy a Szent Korona és a nemzeti kincsek zálogosítva vannak? (Drazsé elvtársnak hála), tetszik nekik hogy a szakadék szélén van a gazdaság? Gondoljatok bele, Obama zálogosítaná a Fehér Házat és a Függetlenségi Nyilatkozatot. Másnap 1 millió dühös amerikai a földdel tenné egyenlővé a Fehér Házat és Obamát ízekre szednék... Itthon meg mi van? Őrület komolyan.
2010. ápr. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

szavazói alkalmasság?

Hát ez meg mi fán terem?

Csak nem az dönti el, hogy megkérdezik, kire óhajt szavazni?

Ha a válasz nem megfelelő pártra esik, alkalmatlan?


máris kezdődhet a diktatúra.

2010. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
Az MSZP szavazótábora tele van olyan emberekkel,akik nem rég még fennszóval hirdették,hogy 1956-ban ellenforradalom volt!Mit várhatunk az ilyenektől? Ennyi!
2010. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:

"Fogjátok fel így a kérdést: Van 1 088 000 magyar választópolgár akinek érdeke fűződött az elmúlt 8 évhez. Akinek nincs hitele, van munkája, nem ijesztette meg az ingatlanadó lehetséges bevezetése, nem gázzal fűt, nem kell a gyermekei iskoláztatása és jövője miatt aggódni és boldogan töltötte életét eddig."


Nálam a gázzal fűtésen kívül a többi szó szerint igaz. És rohadtul rühellem a ballib pártokat és a hozzáállásukat.

2010. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeségeket írtál a bevezetőben.

DE igen ha innen nézzük többen vagyunk mint 800ezer jobbikos birka

2010. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
30%

14.21-nek

Szavazói alkalmasság azon a fán terem, amelyiken a józan ész is. Ha egy helyen él 9 professzor és tíz agyhalott, akkor a tíz agyhalott dönt.

Nem normális dolog az,hogy boldog, boldogtalan szavazhat,függetlenül attól,hogy mennyi esze van,mert ennek az eredményeként kapott 19,3 %-ot az az MSZP is, amelyiknek egy db szavazat nem járna.

2010. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem tartom magam elmeháborodottnak, és a környezetem sem.

Sőt vannak Jobbikos ismerőseim és ők sem tartanak annak!

Ja, azt elfelejtettem mondani nekik, hogy MSZPre szavaztam.

2010. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
ma 17:16!Inkább ne is mondd meg nekik,mert ez egyszerűen érthetetlen!Olyan pártra szavazni,ami szabályosan kivégezte az országot?Lehet,hogy szlovák vagy!...
2010. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
ciki, de magyar vagyok...
2010. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

17.16

És miért szavaztál az MSZP-re?

2010. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!