Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 088 000 birka van ebben az...

1 088 000 birka van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mélységesen elszomorít, hogy ennyien szavaztak az MSZP-re. Több mint egy millió ember... hihetetlen. Ha ezek kiállnának és azt mondanák hogy: "Rohadt szemét választok, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok" akkor is lenne aki rájuk szavaz? Komolyan... egymillió ember. Azoknak jó volt az elmúlt 8 év? Tetszik nekik hogy a Szent Korona és a nemzeti kincsek zálogosítva vannak? (Drazsé elvtársnak hála), tetszik nekik hogy a szakadék szélén van a gazdaság? Gondoljatok bele, Obama zálogosítaná a Fehér Házat és a Függetlenségi Nyilatkozatot. Másnap 1 millió dühös amerikai a földdel tenné egyenlővé a Fehér Házat és Obamát ízekre szednék... Itthon meg mi van? Őrület komolyan.
2010. ápr. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:

lemaradt:-)

66

2010. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
Hogy vergődsz, kérdező, szakadok a röhögéstől.. XD
2010. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
Nem tudnak válaszolni a kérdésre :D És én vagyok az értetlen :) Vergődik a tököm :)
2010. ápr. 12. 11:34
 44/79 anonim ***** válasza:

"Gratulálok. Sikerült egymillió honfitársadat lebirkáznod és agymosottnak titulálnod a azért, mert a véleményük nem egyezik a tiéddel. Igen,a honfitársaid, magyarok ők is."


Amennyiben ez igaz a MSZP szavazókra, annyiban igaz ez a Jobbik szavazókra is."


Tudom. Ha elolvasod figyelmesen mit írtam, láthatod, hogy egyetértünk.

2010. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:

:)


akkor is.

de ez akkora fikció, mint egy ház

2010. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:

Ma 10:40 "Vissza fogjuk sírni még az elmúlt 8 évet....

nem vagyok mszp-s,viszont elvakult sem."


Hát ezen besz*tam :) Ki az a nem mszp-s aki ilyet ír? Vagy már nem vagy az?

2010. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
szem igaza van. Majd látod
2010. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:

"Tudom. Ha elolvasod figyelmesen mit írtam, láthatod, hogy egyetértünk."


Ööö, a válasz első felét még a kérdezőnek írtam, de így utólag valóban olyan, mintha neked írtam volna. Valóban egyetértünk.

2010. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
Fogjátok fel így a kérdést: Van 1 088 000 magyar választópolgár akinek érdeke fűződött az elmúlt 8 évhez. Akinek nincs hitele, van munkája, nem ijesztette meg az ingatlanadó lehetséges bevezetése, nem gázzal fűt, nem kell a gyermekei iskoláztatása és jövője miatt aggódni és boldogan töltötte életét eddig. De most jönnek a gondok! Megszűnik a Mónika Show, bár erről most konkréten nem OV tehet... De mindegy! Nem számít... Majd csak átvészeli valahogyan a következő éveket... :)
2010. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:

11.37:Ha annyira érdekel,akkor Kisgazda,majd Miépes,majd Jobbikos az "előéletem".

Viszont egyet értek néhány baloldali gondolattal.

Van saját véleményem,ami nem biztos,hogy egyezik az elvárt közízléssel.

A közízlést értem azon,hogy csak akkor "normális" valaki ha elvakult egy párt irányában...

2010. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!