Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 088 000 birka van ebben az...

1 088 000 birka van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mélységesen elszomorít, hogy ennyien szavaztak az MSZP-re. Több mint egy millió ember... hihetetlen. Ha ezek kiállnának és azt mondanák hogy: "Rohadt szemét választok, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok" akkor is lenne aki rájuk szavaz? Komolyan... egymillió ember. Azoknak jó volt az elmúlt 8 év? Tetszik nekik hogy a Szent Korona és a nemzeti kincsek zálogosítva vannak? (Drazsé elvtársnak hála), tetszik nekik hogy a szakadék szélén van a gazdaság? Gondoljatok bele, Obama zálogosítaná a Fehér Házat és a Függetlenségi Nyilatkozatot. Másnap 1 millió dühös amerikai a földdel tenné egyenlővé a Fehér Házat és Obamát ízekre szednék... Itthon meg mi van? Őrület komolyan.
2010. ápr. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
43%
engem meg az döbbent meg hogy sokan ezen képesek lovagolni.
2010. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
76%
Ha sokaknak szar is volt a 8 év, vannak akik jól jártak, ezt ne felejtsd el! Csak nem mi... :)
2010. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Nincs igazam?
2010. ápr. 12. 10:29
 4/79 anonim ***** válasza:
41%

Ehhez a szavazatokhoz még csaltak is az mszp, mert különben sokkal kevesebb szavazatuk lenne.

Nem érték volna el a 15%-ot és a Jobbik is megelőzte volna őket.

2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
21%
öööö... te miről beszélsz? Milyen zálog? Mi van a Fehér Házzal?
2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
61%
igen, én is soknak tartom még a 19%-ot is a történtek után. de úgy tűnik sok ember van, akik feltétlenül támogatják őket. csak azt nem tudom még kik takarják ezt az elkötelezett réteget? vagy lehet, hogy nem is behatárolható?
2010. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
47%
Én is ezen akadtam fenn a legjobban. 20% az azt jelenti hogy 5 emberből 1 rájuk szavazott. Ez nagyon durva arány. 1-2 értelmi fogyatékosról el tudom képzelni hogy mondjuk "csakazértis" rájuk szavaz, mert annyira utálja Orbánt vagy Vona Gábort, meg a magyar gárdát például, és hogy kibasszon velük, meg volt pár cigány akiknek állítólag 5000 forintért megvették a szavazatukat vagy mi volt, nade azért milliárdjaik nem hiszem hogy voltak erre a célra.
2010. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
54%

amúgy ha nem szállítják a romákat és nem fizetik le őket akkor lehet hogy megelőzi őket a jobbik



de így is semmi jelentőségük nem lesz mint ellenzék

2010. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
64%
Törődj bele, ez a demokrácia. Arra szavaznak, amire akarnak. És inkább szavaznak arra, aki már leszerepelt, mint arra, aki a gyűlöletet hirdeti és rombolásban vesz részt.
2010. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:

"öööö... te miről beszélsz? Milyen zálog? Mi van a Fehér Házzal?"


Kedves barátom hogy értsed. Draskovics elvtárs zálogba adta a nemzeti vagyont, hogy vihetnek mindent, ha nem tudjuk visszafizetni. De ez már 1-2 éve volt. Az amcsi példát arra értettem, hogyha az amerikai elnök ilyet csinálna, elevenen felkoncolnák... érted?

2010. ápr. 12. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!