Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 088 000 birka van ebben az...

1 088 000 birka van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mélységesen elszomorít, hogy ennyien szavaztak az MSZP-re. Több mint egy millió ember... hihetetlen. Ha ezek kiállnának és azt mondanák hogy: "Rohadt szemét választok, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok" akkor is lenne aki rájuk szavaz? Komolyan... egymillió ember. Azoknak jó volt az elmúlt 8 év? Tetszik nekik hogy a Szent Korona és a nemzeti kincsek zálogosítva vannak? (Drazsé elvtársnak hála), tetszik nekik hogy a szakadék szélén van a gazdaság? Gondoljatok bele, Obama zálogosítaná a Fehér Házat és a Függetlenségi Nyilatkozatot. Másnap 1 millió dühös amerikai a földdel tenné egyenlővé a Fehér Házat és Obamát ízekre szednék... Itthon meg mi van? Őrület komolyan.
2010. ápr. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
35%
Savanyú a szőlő?
2010. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 A kérdező kommentje:

Szocik! Ha kiállna Mesterházy és azt mondaná:


"Rohadt szemét választók, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok"


Akkor is rájuk szavaznátok?

2010. ápr. 12. 10:34
 13/79 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan már, ezeknek a 90%-a 65 év feletti, akiknek a kommunizmusban teljesen átmosták az agyát. Számoljunk csak: 3 millió nyugdíjas van az országban. Ezeknek az 1/3-a az mszp-re szavazott (a 2/3aduk tehát viszonylag normális, ez nem is olyan rossz arány). Ha lenne felső korhatár is, nemcsak alsó, az mszp még 5%-ot se szerzett volna. Szerintem amúgy nem csaltak. Tényleg ennyi hülye van az országban.
2010. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
53%
Túl sok még az agyhalott hazánkban, plusz a több órán át OVB hibájának nevezett választási csalás alatt is szorgoskodtak. :(
2010. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
49%
Az a 800ezer fogyatékos sem jobb.
2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
76%

"És inkább szavaznak arra, aki már leszerepelt, mint arra, aki a gyűlöletet hirdeti és rombolásban vesz részt."


ez aztán meg is látszik a szocik eredményén :D


az mszp nagy párt volt és nem ma kezdte ne felejtsd

a Jobbik meg ma kezdte még is csak 2 mandátummal maradtak el


az mszp már nem fog megerősödni erről a fidesz gondoskodni fog


szerintem

2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
78%

higgadtan kellene átgondolni, hogy miért.

A jobbik előretörése következmény, válasz a túlzott, helytelen liberalizmusra.


Részemről azért, - bár nem vagyok birka - mert a szélsőség nem vezet jóra. Az indulat sem.

Az Mszp bukása pedig a korrupt ügyekre vezethető vissza. Kissé sarkosan, de nagyvonalakban.


Ott sem gazember mindenki, ahogy azt gondolom, a többinél sem.

Nagyobb figyelem szükséges, és a zűrös ügyek azonnali leleplezése, ellenlépések.

2010. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
53%

Vissza fogjuk sírni még az elmúlt 8 évet....

nem vagyok mszp-s,viszont elvakult sem.

2010. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
42%

Íme a válasz:


"A Jobbik a munkanélküli fiatal férfiak, az MSZP a jobbmódú nyugdíjasok, a Fidesz a községi, alacsonyan képzett, templomba járó nők pártja, az LMP városi, dolgozó fiatal férfiak között erős."


[link]


Szóval csak nyugi. Ha az MSZP nem kapja össze magát, és nem tud új embereket megszólítani, a törzsgárdája rövidesen egyszerűen kihal, ők pedig eltűnnek a süllyesztőben.


Amúgy érdemes megnézni a választók foglalkoztatottság és iskolázottság szerinti megoszlását, különös tekintettel a Jobbikra.

2010. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
38%

hidd el a fidesz hogy bizonyítsa az igazát előszed 1-2 Zushlágot a szekrényből


szerintem megpecsételik az mszp sorsát

vagy lesz egy új baloldali párt vagy nem lesz baloldal

2010. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!