Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 1 088 000 birka van ebben az...

1 088 000 birka van ebben az országban?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan! Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mélységesen elszomorít, hogy ennyien szavaztak az MSZP-re. Több mint egy millió ember... hihetetlen. Ha ezek kiállnának és azt mondanák hogy: "Rohadt szemét választok, dögöljetek meg mind, hazudunk nektek és lopjuk a pénzeteket ti kis szaralakok" akkor is lenne aki rájuk szavaz? Komolyan... egymillió ember. Azoknak jó volt az elmúlt 8 év? Tetszik nekik hogy a Szent Korona és a nemzeti kincsek zálogosítva vannak? (Drazsé elvtársnak hála), tetszik nekik hogy a szakadék szélén van a gazdaság? Gondoljatok bele, Obama zálogosítaná a Fehér Házat és a Függetlenségi Nyilatkozatot. Másnap 1 millió dühös amerikai a földdel tenné egyenlővé a Fehér Házat és Obamát ízekre szednék... Itthon meg mi van? Őrület komolyan.
2010. ápr. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
76%
Úristen, ti tényleg képesek vagytok lebirkázni, agyhalottnak és még nem tudom minek nevezni azokat, akiknek más a véleményük, mint nektek? Ez sem vall túl nagy intelligenciára... Gratulálok. Én nem hiszem, hogy most majd bármi megváltozik. Az MSZP sem (csakúgy, mint a többi párt) azon dolgozik, hogy tönkretegye az országot, csak sajnos van mit kijavítani, és ehhez szükséges olyan eszközökhöz nyúlni, amelyeknek nem feltétlenül van azonnal érzékelhető pozitív hatásuk. Ha az ember beteg, a gyógyulási folyamat kellemetlen lázzal jár, és csak utána lesz fokozatosan jobb a helyzet. Hát ugyanez van az országgal is. Persze, amíg az emberekben semmi tolerancia nincs (ahogy ez a kérdésből és a válaszokból is látszik), addig nem számíthatunk semmi jóra. Úgy látszik, itt senkinek semmi gondja nincs, ha mindenki ráér a másik életével foglalkozni. Akkor meg nem is olyan rossz a helyzet...
2010. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
19%

amúgy a Jobbik még csak most fog kapni támogatást

nem is keveset


lesz saját médiája stb

2010. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
38%

"aki a gyűlöletet hirdeti és rombolásban vesz részt"


Mondanál egy-egy példát, ahol a Jobbik gyűlöletet hirdetett? Én sokkal több gyűlöletet tapasztalok az MSZP egészétől és a Fidesz egyes (bér)támogatóitól (Bayer, stb.). Pl. az indokolatlan, eszeveszett rettegő nácizás, meg riogató fasisztázás. De a Demokratikus Charta nem kíméli pl. OV-t sem, ugye, nemrég simán lehitlerezték...


Vagy csak szeretsz érzelmi alapon "politizálni" és ennek megfelelően csúsztatni, hazudozni?

2010. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
62%
A jobbik pont emiatt veszített: intoleráns banda, akik számára kizárólag egy út létezik, és aki nem ugyanúgy gondolkodik, azt birkának és hazaárulónak, esetleg zsidónak nevezik. A szavazói esélyt nem adtak másoknak, hogy esetleg kifejtsék ellenkező nézeteiket, azonnal megbélyegezték még azokat is, akik részben egyetértettek velük, részben viszont ellenezték azt, amit képviselnek. Úgy nem lehet választásokat nyerni, hogy a bizonytalan szavazókat folyamatosan leköpködjük.. én is szívesen szavaztam volna a jobbikra, ha elhatárolódik ezektől a szélsőséges idiótáktól, akik zsidóznak és cigányoznak de aztán rájöttem, hogy ez a 17% pont ezekből az emberekből áll.. Szóval nélkülük pedig esélyük nem lett volna bekerülni. Itt is van a limit, mert 17% kíváncsi a zsidózásra, a többiek inkább szavaztak a mérsékeltebb fideszre. Ennyi. Ha 2/3 lesz, akkor azt a jobbik magának is köszönheti.
2010. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
73%
Aki még rájuk szavazott: az a néhány sunyi szemétláda, aki a 8 év alatt jól el tudott lavírozni, és könnyedén összelopkodta a vagyonát.
2010. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
66%

"A jobbik pont emiatt veszített"


mi van? :D


veszített azt hittem 1 év alatt megduplázta a szimpatizánsait


aki itt veszített az mszp 1 millió 3 százezer szavazatot :)

2010. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
52%
És mégsem győzte le azt az MSZP-t, amiről annyi rosszat hirdettek. Akkor az MSZP elleni vereség egy akkora győzelem? A fidesz várható 2/3-os többségével gyakorlatilag a többi kis párt bent léte értelmét veszíti... Szóval mégiscsak vereségnek számít a jobbiknál az, hogy nem tudtak elegendő fidesz és mszp szimpatizánst átcsábítani... Akkor megérte ez a szélsőséges politika?
2010. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem érdekel sem a Fidesz, sem az Mszp, sem egyik sem, de, ha Fidesznek ez az elsődleges célja, hát, mit nem mondjak, nem kezd túl jól:

- Magyarországot kell az EU gyógyturizmusközpontjává tenni

- az energiafüggetlenség megteremtése


Ezeket, hogy valósítaná meg? Magyarország, és pont a gyógyturizmus, még Magyarok is kifelé mennek nyaralni, ha tehetik, minthogy az országot néznék meg...

Az energiafüggetlenségről meg ne is beszéljük, túl nagy álmokat kergetnek.

2010. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
65%
Az MSZP-re azok az emberek és leszármazottaik szavaztak,akiknek csurrant-cseppent a Kádár-rendszer,ill.a Gyurcsány kormány által szétlopott,elherdált vagyonokból.
2010. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Budapesten is lehet menni sajnos újraszavazni a sok birka miatt aki képes volt bejelölni a helyi MSZP-s képviselőt. Nemnormálisak.
2010. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!