Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új teória a Jobbikról. Mit...

Új teória a Jobbikról. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, kérdezősködtem itt-ott, s meglepődtem, hogy nem csak nekem jutott az eszembe az alábbi:


A Jobbik az az MSZP által kreált - nevezzük így: "B terv".

Vagyis az MSZP, látva, hogy süllyed a hajó, (nem is kicsit), létrehozta vagy legalábbis a színfalak mögött támogatja a Jobbik csapatát. Egyértelmű az oka: per pillanat a választókat nemzeti érzületükön keresztül lehet legjobban megfogni, illetve itt lehet megint egy csavarral felkelteni a választópolgárok lankadt és kiábrándult figyelmét, ezzel is csökkentik a FIDESZ szavazatait.

Vélemény?


2010. márc. 6. 22:45
 61/97 anonim ***** válasza:
100%

"ahol a jobbik által olyan annyira utált multik és a zsidók irányítanak mindent."


Zsidózás a vesztesek ideológiája.

2010. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
24%

11:48

Tudom. Csak az a fura, hogy az egyik oldalon szidják őket, a másik oldalon meg viszik nekik a pénzt

2010. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
91%

ma 11:50

Kényszermegoldás.

2010. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
75%

Azért a Vona Gábor honlapja Magyarországon van, ha a többi, jobbikhoz kötődő oldal nem is.

Hungary - Budapest - Budapest - Invitel Tavkozlesi Szolgaltato Rt

2010. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
61%

[link]

Érdekes cikk...

"Ezen a ponton válik kristálytisztává minden.

Ha a Fidesz marad az Erzsébet híd pesti hídfőjénél az MSZP mellett, az a készülődő nagykoalíció bizonyítéka a Jobbik szerint.


Ha a Fidesz a borítékolható balhét elkerülendő átmegy Budára, az gyáva megfutamodás - és egyszersmind a készülődő nagykoalíció bizonyítéka a Jobbik szerint.

Értjük.


Értjük, hogy a forgatókönyvet Gyurcsány immáron nem egyedül írja."

2010. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
31%

Két idézet a jobbik közleményeiből:

"Folytatódik a közeledés: egymás mellett ünnepel a Fidesz és az MSZP"

majd

"A Fidesz politikusainak gyáva megfutamodása várható volt, hiszen 2006. október 23-án is ezt az utat választották. Az MSZP pedig a jövendő nagykoalíció kisebbik pártjaként igazodik a nagyobb testvérhez."

2010. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
22%
A jobbik az ellenzék ellenzéke. Na az mi?
2010. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:

12:18

Az a nevető harmadik, aki amíg a két kezdő öklözik hátulról leüti mindkettőt.

2010. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
47%
A Fidesz fog röhögni a Jobbikon, méghozzá nagyon. A Jobbiknak nem fognak lapot osztani, a győzelem helyett a veszteseket tömöríti. Marad nekik az ordibálás meg az ökölrázás. Köznevetség tárgyai lesznek a parlamentben.
2010. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
0%
Feltéve, ha elérik az 5%-ot. Jelenleg eléggé a köszöbön állnak.
2010. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!