Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új teória a Jobbikról. Mit...

Új teória a Jobbikról. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, kérdezősködtem itt-ott, s meglepődtem, hogy nem csak nekem jutott az eszembe az alábbi:


A Jobbik az az MSZP által kreált - nevezzük így: "B terv".

Vagyis az MSZP, látva, hogy süllyed a hajó, (nem is kicsit), létrehozta vagy legalábbis a színfalak mögött támogatja a Jobbik csapatát. Egyértelmű az oka: per pillanat a választókat nemzeti érzületükön keresztül lehet legjobban megfogni, illetve itt lehet megint egy csavarral felkelteni a választópolgárok lankadt és kiábrándult figyelmét, ezzel is csökkentik a FIDESZ szavazatait.

Vélemény?


2010. márc. 6. 22:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ja és Elvis él, itt van Magyarországon !
2010. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
100%

A fidesznek nincs szüksége koalíciós parnerre...

fidesz: >50%

mszp: 15%

jobbik >5%, <10%


Álmodik a nyomor...Elmondanám nektek kedves fideszes-mszp-s barátaim hogy a Jobbik vidéken már megerősödött, az ottani jobbik előadásokra az emberek már be se férnek, láttam olyat hogy az utcán álltak majdnem az emberek, borsodban az EP választásokon majdnem első lett, most az is lesz.Lehet a budapesti liberális felmérők 5%-ot hazudnak de kb 30%on állhat jelenleg.AZ EP választáskor is pár %ot jósoltak aztán 15 lett belőle.Álmodjatok csak tovább, de áprilisban jönnek a meglepetések :)

2010. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
67%

egész kérdésben ennek a kurv@ 39% valakinek a válaszait lehet olvasni

van hogy 1 oldalon csak ő írt


te b@zdmeg hány órát ülsz internet előtt????

te internet függő kocka g3ci

2010. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
0%

72%

azért érdemes lenne megnézni, hogy hány 72%-os ember van jelenleg a gyakorikerdesek.hu-n. mindet te írtad???

(egyébként nem, nem én voltam, de némelyik 39%-ossal egyetértek)

2010. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
67%

" 72%

azért érdemes lenne megnézni, hogy hány 72%-os ember van jelenleg a gyakorikerdesek.hu-n. mindet te írtad???

(egyébként nem, nem én voltam, de némelyik 39%-ossal egyetértek)"


39% bál már 27% lett.... végignéztem a válaszokat

és mindegyik válasz ugyan úgy pontozódott le

és mindegyik 27% áll

szóval ugyan az az ember... reggel bekockulja magát és ontja a hülyeséget

szerintem te vagy az de majd kederül így is lepontozzák majd... és te szépen ugyan úgy le fogsz pontozódni

ha majd 26% lesz te is annyi leszel


szóval minek írsz ide ennyi választ egymás után 6x 8x???

2010. márc. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 A kérdező kommentje:

Nos, örülök, hogy ily heves vitát sikerült szítanom. :-)Gondolom, az én árva kis véleményemre már úgysem kíváncsi ezek után senki, de nem baj, azért ez nem tart vissza, hogy leírjam.


Szóval én elég sok mindenben egyetértek a 27%-ossal, bár nem mindenben. Ezt most nem részletezném, mert ma még aludni is szeretnék. De valaki azt is írta, (tegnap: 12:44), hogy a Jobbiknak ez a legtöbb, amit jelenleg ki tud tenni az asztalra. Szerintem is most, a választások közelében, jó helyzetben van, de a választások után x idővel várhatóan szét fog csúszni. Abban is egyetértek, hogy annyiban még szívességet is tett a Jobbik bármelyik pártnak,hogy elszipákolta tőlük a lázadóbb, deviánsabb választót. De szerintem a józanabbik fajta szépen vissza fog vándorolni a "helyére" nem sokára.

Talán kiderült már: én is e fajta vagyok. Eddigi megrögzött Fideszesből szambáztam át Jobbikba, de minél jobban beleásom magam a részletekbe, annál biztosabban lépegetek szépen vissza. Főleg e bájos oldalra történt regisztrálás után...


Mindenesetre élvezet volt végigolvasni. :-D

2010. márc. 8. 22:46
 97/97 anonim ***** válasza:
Lol most ugyanez van a náci Mi Gatyánkkal
2022. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!