Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új teória a Jobbikról. Mit...

Új teória a Jobbikról. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, kérdezősködtem itt-ott, s meglepődtem, hogy nem csak nekem jutott az eszembe az alábbi:


A Jobbik az az MSZP által kreált - nevezzük így: "B terv".

Vagyis az MSZP, látva, hogy süllyed a hajó, (nem is kicsit), létrehozta vagy legalábbis a színfalak mögött támogatja a Jobbik csapatát. Egyértelmű az oka: per pillanat a választókat nemzeti érzületükön keresztül lehet legjobban megfogni, illetve itt lehet megint egy csavarral felkelteni a választópolgárok lankadt és kiábrándult figyelmét, ezzel is csökkentik a FIDESZ szavazatait.

Vélemény?


2010. márc. 6. 22:45
 41/97 anonim ***** válasza:
34%

" én is a jobbikra akartam szavazni, aztán regisztráltam a gyakorikerdesek.hu-ra"


soha nem akartál te egy liberális kutya vagy...


már leírtad egy másik kérdésben is

2010. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
17%
Nevetségesek vagyok... A saját programozokat prontozzátok le 16%-ra??? :D:D:D
2010. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
5%

Nevetségesek vagytok... A saját programotokat pontozzátok le 16%-ra??? :D:D:D

látszik, hogy még reggel van...

2010. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
72%

"Te mennyire hülye vagy!


Még az MSZP sem lehet annyira ostoba hogy még egy jobboldali pártot csináljon, főleg meg egy kopp MSZP ellenest!"


Na itt látszik, hogy fogalmad sincs a politikáról, történelemről és közéletről. Sőt, szerintem még 18 éves se vagy...

2010. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
39%

"Te mennyire hülye vagy!


Még az MSZP sem lehet annyira ostoba hogy még egy jobboldali pártot csináljon, főleg meg egy kopp MSZP ellenest!"


Na itt látszik, hogy fogalmad sincs a politikáról, történelemről és közéletről. Sőt, szerintem még 18 éves se vagy..."

A pártkreálás az elvtársak közkedvelt módszere volt mindig is. Kivéve a kommunizmus idején, hiszen akkor nem volt kitől tartaniuk. A történelem csak ismétli önmagát

2010. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
47%

Pár napja voltam egy előadáson, ahol a fizikusok épp azt magyarázták, hogy az atomenergiáé a jövő. Teljesen biztonságos, hatalmas mennyiségű áramot lehet így nyerni, csak a biztonságra figyelni kell.

Mellesleg:

[link]

[link]


Mégsem olyan szar hely ez a "balkáni porfészek"?


Többi felvetésed ugyanilyen szánalmas. 6+6éves képzés pont a legjobb? Ez a te szubjektív véleményed, de majdnem mindenki más az ellenkezőjét mondja. Az arra jó, hogy bekerülhess egy jobb gimibe hülyén is(mert akkor alig jelentkeznek) majd 6év szenvedés vár rád. Én abszolút a 8+4éves támogatom. Mit is kritizáltál még?

Ja nyílt forráskódú programok. Ha ingyen megkapod ugyanolyan minőségben, miért fizetnél érte?

Piacgazdaság, monopol helyzet, microsoft.

2010. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
33%

"Mégsem olyan szar hely ez a "balkáni porfészek"?


Többi felvetésed ugyanilyen szánalmas. 6+6éves képzés pont a legjobb? Ez a te szubjektív véleményed, de majdnem mindenki más az ellenkezőjét mondja. Az arra jó, hogy bekerülhess egy jobb gimibe hülyén is(mert akkor alig jelentkeznek) majd 6év szenvedés vár rád. Én abszolút a 8+4éves támogatom. Mit is kritizáltál még?

Ja nyílt forráskódú programok. Ha ingyen megkapod ugyanolyan minőségben, miért fizetnél érte?

Piacgazdaság, monopol helyzet, microsoft."


Meglehet hogy van urán, de a paksi atomerőmű már veszélyes. Viszont ha lebontanák, akkor már szélerőműveket, napelemeket, napkollektorokat kéne csinálni, nem egy a környezetre káros hatású erőművet.

A 6-os gimibe mindig az értelmesebb emberek kerültek. Mindig magasabbak voltak a pontszámok az ilyen gimikben. Mindig többet tanultak, mint a sima 4-esek. Mindig jobban érettségiztek, nagyobb eséllyel vették fel, ill. végeztr

ék el az egyetemeket/főiskolákat. Most ezeket akarják megszűntetni??? Pont a 6-os gimik voltak a mérnökök, természettudományi emberkék "termelőközpontjai". Ponthogy ezeket kéne támogatni, mert így tönkremegy a természettudományos képzés... ( ami egészen kb 5-6 évvel ezelőttik a világon a 2. legjobb volt sok pontban


"Ja nyílt forráskódú programok. Ha ingyen megkapod ugyanolyan minőségben, miért fizetnél érte? " Na jó. Értelmezd újra a válaszomat. Semmi bajom nincs a nyílt forrású programokkal. Jómagam szinte csak ezeket használom. Így máris megszabadultam a Magyarországon található legnagyobb multicég, a Microsoft nyomásából. Én csak azt kérdezem, hogy a jobbikosok, akiknek a multik felszámolása, vagy legalábbis meggyengítése a célja, mért nem teszik ugyanezt??? Én nem járok tescóba, lidl-be, meg semmi ilyen lepratelepre... Általában sokmindent közvetlenül a magyar termelőktől veszek. Valahogy eddig a jobbikosoktól ezt még nem láttam. Csak a szátok jár.

2010. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
5%
A multikat csak úgy lehet megdönteni, hogy ti, emberek nem vásároltok náluk, nem veszitek a termékeiket.
2010. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
22%

De hogyha mindenáron a magyar cégeket akarjátok támogatni, akkor a jobbik.hu honlapot is magyar cégekre bízzátok, jó?

IP Location:

Canada - British Columbia - Surrey - Esecure Data

2010. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
22%

kuruc.info

USA - Montana - Missoula - Sharktech Internet Services

fidesz.hu

Hungary - Budapest - Budapest - Interware Inc

2010. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!