Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új teória a Jobbikról. Mit...

Új teória a Jobbikról. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, kérdezősködtem itt-ott, s meglepődtem, hogy nem csak nekem jutott az eszembe az alábbi:


A Jobbik az az MSZP által kreált - nevezzük így: "B terv".

Vagyis az MSZP, látva, hogy süllyed a hajó, (nem is kicsit), létrehozta vagy legalábbis a színfalak mögött támogatja a Jobbik csapatát. Egyértelmű az oka: per pillanat a választókat nemzeti érzületükön keresztül lehet legjobban megfogni, illetve itt lehet megint egy csavarral felkelteni a választópolgárok lankadt és kiábrándult figyelmét, ezzel is csökkentik a FIDESZ szavazatait.

Vélemény?


2010. márc. 6. 22:45
 21/97 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom itt egyesek süketek, vagy vakok.

Vona MINDEN interjúban megmondta, hogy az MSZP-vel SOHA.

Legutóbb már odaáig ment, hogy kihívja párbajra aki még egyszer össze akarja valahogy bazseválni a mocskos komcsikkal.

Sok hülye meg beveszi a gyurcsók maszlagját ... pfúúúúúj

2010. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
6%
Engem meg Amerikában az 51-es körzetben fejlesztettek ki Jobbik szavazónak...
2010. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
34%

"Vona MINDEN interjúban megmondta, hogy az MSZP-vel SOHA."

Vona már sokmindent mondott. De ha az mszp-vel együtt gondolkodnak valamiben, annak nem a vona lehet az irányítója, mert elképesztően buta ember. Látszik, hogy fogalma sincs semmiről. A jobbikot valaki a háttérből irányítja

2010. márc. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
71%

23:59:

Te szerencsétlen, Vona egy történelem tanár, nem olyan butácska kis senkicske mint te.

Téged irányítgathat a Lendvai néni hátulról, Vonának viszont van esze meg gerince is

2010. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
12%

"Vona egy történelem tanár" - hiller is az...

Te vagy a szerencsétlen...

Nem talált. Nem vagyok mszp-s. Sőt egészen addig még hittem is a jobbiknak, amig rátok nem találtam. Szánalmas egy söpredék....

látszik hogy milyen elmebeteg emberek csatlakoznak a jobbik táborához... Aki nem ért veletek egyet, azt elmondjátok mindenféle hülyének. Persze zsidónak, és cigánynak...

2010. márc. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
25%

00:03

Egyébként kiváncsi lennék, ha már így a személyeskedésbe megyünk bele, hogy te mi vagy??? mert kb a 6-éves kisgyerek sem olyan hiszékeny, mint ti.

Pont az a gáz, hogy történelem tanár, és nem veszi észre, hogy a történelem ismétli magát. Rémlik?? kisgazdák, torgyán??? deja vu...

2010. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
24%
én is a jobbikra akartam szavazni, aztán regisztráltam a gyakorikerdesek.hu-ra
2010. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
56%

"Sőt egészen addig még hittem is a jobbiknak, amig rátok nem találtam."

Mese habbal. Aki magyar az nem ijed meg egy kis vitától, és akárhányat is rúgna bele egy állítólag magyar akkor is magyar maradna a szíve, akkor is a nemzet érdekét nézné. Nem voltál te soha életedben hazafi.


"Aki nem ért veletek egyet, azt elmondjátok mindenféle hülyének. Persze zsidónak, és cigánynak..."

Ha valaki a zsidók és cigányok propagandáját szajkózza, akkor azt ha az, ha nem elmondjuk annak. Ugyanúgy az ellenség, mint az aki hülyeségét mondja.

2010. márc. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
33%

"rátok nem találtam"

Nem a gyakorikerdesek.hu-val van a probléma, hanem a jobbikszimpatizánsként tetszelgő, a gárdajelmez alatt mszp logót, és vöröscsillagot hordó állatokról...

2010. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
3%

Egyébként vona nem tanár, hanem "Termékmenedzserként dolgozik egy biztonságtechnikai részvénytársaságnál".

Hamár ennyire belementünk az életébe.


Aki manapság tanár, az nagyon elhivatott ember kell hogy legyen...

2010. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!