Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új teória a Jobbikról. Mit...

Új teória a Jobbikról. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, kérdezősködtem itt-ott, s meglepődtem, hogy nem csak nekem jutott az eszembe az alábbi:


A Jobbik az az MSZP által kreált - nevezzük így: "B terv".

Vagyis az MSZP, látva, hogy süllyed a hajó, (nem is kicsit), létrehozta vagy legalábbis a színfalak mögött támogatja a Jobbik csapatát. Egyértelmű az oka: per pillanat a választókat nemzeti érzületükön keresztül lehet legjobban megfogni, illetve itt lehet megint egy csavarral felkelteni a választópolgárok lankadt és kiábrándult figyelmét, ezzel is csökkentik a FIDESZ szavazatait.

Vélemény?


2010. márc. 6. 22:45
 51/97 anonim ***** válasza:
0%

kuruc.info

ráadásul a kuruc.info ms szervert használ...

2010. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%

Erőmű miért káros a környezetre? Épp az, hogy nem káros, ha figyelnek rá, de a hatásfoka sokkal-sokkal jobb, mint a napelemeknek/szélerőműveknek. Vízi erőművet vízesések környékére éri meg telepíteni, nálunk olyan meg nincs.


6 osztályos gimibe alig jelentkeznek, így sokkal könnyebb bejutni. Nem pontszámon múlik a dolog, hanem a többi jelentkezőn. Megvan, hogy egy suliba 36embert vesznek fel 6. évfolyam után, arra pedig sokkal kisebb a túljelentkezés, mint a 4 évfolyamos képzésre.


kurucék ha jól tudom azért vannak amerikai szerveren, mert nálunk olyan hatalmas szólásszabadság van. jobbik is valószínűleg hasonló okok miatt.


A vásárlási szokásaidhoz pedig emelem kalapom, egyre többen vagyunk így, nyílnak sorra a termelői boltok, tejautomaták, a tejeskocsit is egyre gyakrabban látni. Tehát nem csak a száj jár, pár éve ilyen boltok/kocsik sehol se voltak.(tejeskocsiban 140/literért vehetsz rendes tejet(bevizsgálják hetente, kocsival a környékre hozzák..). boltban miért is 200/liter?)

2010. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
0%

A Jobbik a Fideszről szakadt le, de egy idő után önjáróvá, ellenőrizhetetlenné vált. Az MSZP eleinte hallgatólagosan támogatta megerősödésüket, mivel a Fidesz gyengítésének eszközét látta bennük, hiszen szavazatokat vont el a legfőbb vetélytársától. Mára kiderült, hogy nem csak a Fidesztől, hanem sokkal inkább az MSZP-től vett el szavazótömegeket a Jobbik.


Most már az MSZP és a Fidesz is örül a Jobbik létének, hiszen mind a szélsőbaloldali, mind a szélsőjobboldali, csak kárt okozó elemeket magához vonzotta tőlük. A Jobbik mára a hasznos idióták szerepét tölti be mindkét párt számára.

2010. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
29%

11:21

Tejesautó nálunk is jár. Nekünk vannak ismerőseink, akiktől vesszük. De a bolti 200ft tényleg nemtudom hogy jön ki. Főleg, hogy az NEM tej...

2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
69%
hasznos, mi? azért háborognak állandóan ellenük
2010. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
0%

"6 osztályos gimibe alig jelentkeznek, így sokkal könnyebb bejutni."

Az lehet hogy nálatok könnyebb elvégezni, de felénk egyértelműen a nehéz szinonímája volt. 34 fős osztályból 24-en maradtunk.

2010. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:38

Erről beszélek. Pár éve még alig volt 1-2 ilyen autó az országban, mára meg elterjedt. Most a termelői boltok is terjeszkednek, úgyhogy valami most elindult. Tehát nem csak a szánk jár.

2010. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
100%

"6 osztályos gimibe alig jelentkeznek, így sokkal könnyebb bejutni."

Az lehet hogy nálatok könnyebb elvégezni, de felénk egyértelműen a nehéz szinonímája volt. 34 fős osztályból 24-en maradtunk.


Írtam valahol, hogy könnyű elvégezni? Azt mondtam, hogy könnyű bejutni. Ha bejutottál, utána már követelnek. Ugyanolyan szar, mint a felsőoktatás. Bejutsz könnyen, megkapja az egyetem utánad a fejpénzt aztán a felét az első félévben kicsapják.

Itt meg ha valaki kipereg, azt többnyire megviseli, egy hetedikes nem tudja ezt feldolgozni aztán elég negatív hatása van a további életére. Hatosztályos képzés jó lenne, ha csak azok jutnának be, akik odavalók.

2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, hogy abban az országban nagyobb szólásszabadság van, ahol a jobbik által olyan annyira utált multik és a zsidók irányítanak mindent. Max nagyobb hülyeség. Na az biztosan van...
2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
91%

"Érdekes, hogy abban az országban nagyobb szólásszabadság van, ahol a jobbik által olyan annyira utált multik és a zsidók irányítanak mindent. Max nagyobb hülyeség. Na az biztosan van..."


Igen, ez jellemző amerikára. Szólásszabadság védelme amolyan "amerikum". Ettől függetlenül sikerült elérni, hogy az amerikai szervert lekapcsolják. Azért ez jellemzi az elvetemültséget.

2010. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!