Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ez hogy is van?

Fideszesek ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 2006-os randarílozók hősök, mert az MSZP ellen volt a tüntetés, de a tegnapi randalírozók meg söpredékek?
2014. okt. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Sajnos a cikkhez nem lehet hozzáférni csak egy emelt díjas sms elküldése után. Erre momentán sajnálok pénzt kiadni. Neked elmondom ugyan úgy mint az előtted szóloknak hogy attól mert ilyeneket írsz hogy Móriczka még nem lesz igazad. Ezzel szeretnéd azt kifejezni hogy inteligenciábam fölötten állsz. Inkább a lesajnáló hangnem helyett próbálj meg érvelni. Amúgy a cikk több hónapos.
2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Álláspontjaink sajnos nem közeledtek egymáshoz. Úgy vélem felesleges ezen tovább vitatkozni. Várjuk meg hogy a piac hogyan fog reagálni az új adóra. Tovább szép délutánt!
2014. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
65%

62: Szerintem is felesleges veled ezen vitatkozni. Kaptál érveket, tényeket. Ezeket viszont simán ignorálod, ha nem illenek az általad megalkotott világképbe. Piacgazdaságról beszélsz, miközben szerintem vajmi ismereted van róla úgy általában is, de a távközlési szektorról egyértelműen.


Lehetne vitatni az elvi mivoltát, a várható hatásait, azt, hogy mitől változott meg 2008 óta a Fidesz véleménye erről, hogy miért beszél irtózatos ostobaságokat Varga Mihály, miközben indokolja a törvényt. De ennek így nincs értelme, te hinni akarsz a csodában, és ettől még a valóság sem tántoríthat el. Hitről meg nincs értelme vitatkozni.

2014. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
49%

Elismerem, hogy ha Orbán azt mondta volna, akkor lőttek volna. Kész vicc, hogy ez megtörténhetne, kész vicc, hogy a rendőrség nem lehet független az adott kormányzattól.

De nem mondta hogy lőjenek, míg Gyurcsány igen.

Ez a különbség.

Félreértések elkerülése végett nem vagyok Fideszes, nem is szavaztam rájuk. Viszont a többi párt még annyira sem alkalmas a kormányzásra mint ők.

2014. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
50%

"nem azért, mert ezt akarom, hanem azért, mert az egyetemnek az előadási onnan tölthetők le."


Mondjuk ez picit vicces, mert ha bemégy és jegyzetelsz, akkor nem kell az előadást a netről letölteni. Na viccet félretéve, nagyon sokat ezen az oldalon is el vannak tévedve és azt hiszik, hogy a csak a torrentezők generálnak nagy forgalmat. Ez lehet, hogy 10 éve így volt, de már nem így van és a jövőben egyre inkább nem így lesz! Ostobaságnak tartom az internetadót, akinek meg a fejéből kipattant, az egy visszamaradott kretén.


Egyébként én vállalom, hogy a fideszre szavaztam, de 2006-ban sem voltam tüntetni és ugyanígy megdöbbentem azon, hogy törtek zúztak, meg miket csináltak és úgy éreztem, hogy nekem ezekhez semmi közöm. Pont ugyanúgy, ahogy most hülyeségnek tartom az internet adó, de ne haragudjatok én nem szeretném, hogy engem bárki egy kalap alá vegyen azzal, akinek a fél segge kint van a nadrágból és billentyűzettel dobál akármit vagy akárkit.

2014. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

"kész vicc, hogy a rendőrség nem lehet független az adott kormányzattól"


Ne haragudj amúgy, de mégis kitől kéne függenie? Magától? A cigány vajdától? A román kormánytól? Tőled? Tőlem? A hajléktalantól az árokban? Teljesen normális, hogy azt csinálják, amit a kormány mond. Mégis ki más mondja meg? Vagy mondjuk van valami és akkor ők super marioznak az őrsön, mert senki se mondhatja meg nekik, hogy mit csináljanak, neked meg szétveri a fejed egy billentyűzettel egy részeg tüntető, akit nem fordítottak arccal a jó irányba, hogy mit kell dobálni?

2014. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

--- ÉLJEN A HAZA !---


--- Menjetek HAZA!---

2014. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%
65: ja hát, lehet jegyzetelni, csak tudod 1,5 órát aki keményen végigtolja feszített tempóban, és mindent leír, annak csak gratulálni tudok, merthogy én mindig jegyzetelek, de így sse tudok mindent lejegyzetelni, Arról meg ne is essen szó, hogy számtalan tankönyvet kellett letöltenem a netről, mivel megvenni nem lehet, az egyetem csak netes verzióban adja ki :))))
2014. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Tudom, én ezzel tisztában vagyok, én is jártam egyetemre, és már 5 éve is elég sok minden az interneten volt csak elérhető, nem hogy most. És ez csak az egyetem. Munka. Videó és fénykép gyűjtemény. Online megvásárolt(!!!) könyvek, zenék, filmek, programok, frissítések. Online intézett vásárlások. Online tájékozódás a hírekről az időjárásról. Online játékok. 100%-ban online képzések. Lehetne még sorolni.


Mondom, aki szerint gigabájtonként adót kell kivetni az egy visszamaradott kretén.

2014. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!