Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ez hogy is van?

Fideszesek ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 2006-os randarílozók hősök, mert az MSZP ellen volt a tüntetés, de a tegnapi randalírozók meg söpredékek?
2014. okt. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%
Én azt tapasztalom, hogy az ország kb. 70%-ának nagyjából 3-4 évre terjed ki az emlékezőtehetsége... Azt már rég elfelejtették :D
2014. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
70%
AZ ELMÚT NYÓCÉVA A HIBÁS:D
2014. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
87%
Te Fideszestől VALÓDI ÉRV-et vársz? Naív vagy. Bár engem is érdekelne, mit szólnak a kormányzati ámokfutáshoz, és mivel magyarázzák, hogy ez jó?
2014. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
95%
1: Nem az emlékezőképességekkel van a baj, hanem hogy rengetegen elvek helyett a saját táboruk haszna szerint ítélik meg a politikai eseményeket.
2014. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem minden agresszív tüntetés elítélendő... Ez már a legvégső megoldás lehet csak.

A legnagyobb különbség a kettő között egyébként a tüntetések oka. Ez csak az én véleményem, de kicsivel megalapozottabb volt azért utcára vonulni az embereknek, mert a miniszterelnökük konkrétan bevalotta hogy loptak csaltak hazudtak reggel délben este, mint a tegnapi tüntetőknek akik egy olyan adó miatt randalíroztak amit egyrészt még be sem vezettek, másrészt pedig nem is ők fogják fizetni.

És még egy egészen aprócska kis különbség, hogy tegnap legalább a rendőrök nem lőtték ki senki szemét gumilövedékkel meg könnygázzal. Igaz ez már nem a kérdéshez kapcsolódik:)

2014. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 jonyka01 ***** válasza:
21%

A kettőt összehasonlítani szinte badarság.

Míg 2006 - ban a kormány ellen tüntettek, tényekkel mentek szembe, az elmúlt időszak böszmeségének, annak ellenére, hogy a rendőrök példátlan erőszakot alkalmaztak.


Tegnap nem csak nem volt rendőri túlkapás, de a tüntetőket a ballib csődítette oda és fogalmuk sincs, mi ellen tüntetnek. Hirtelen midnenki mindent tudni vél egy olyan dologról, amiről a parlamentben még egy szó sem esett, még nem is tárgyalták, nem érveltek ellene vagy mellette, nem lehet tudni, mi lesz belőle, ha egyáltalán lesz valami.

Tudatlanul nekimenni egy épületnek nem hazafiság. A népe hergelni és uszítani pedig igenis csőcseléki viselkedés.

2014. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
52%
A tegnapiak hősök. Egy nemzetért álltak ki.
2014. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
61%

" Szerintem minden agresszív tüntetés elítélendő."



Ne hazuggyál. Ha a fidesz ellen irányul akkor helyénvaló.

2014. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
65%

"És még egy egészen aprócska kis különbség, hogy tegnap legalább a rendőrök nem lőtték ki senki szemét gumilövedékkel meg könnygázzal."


Ha Orbáncod tegnap este meglépi, hogy kiadja a biodroidjainak a támadóparancsot, akkor hidd el nekem, hogy elszabadult volna a pokol és ma már egész Budapesten harcok folynának.


Nem merte meglépni, bár kétségtelen, hogy erősen vágyott rá.

2014. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
65%
A kettőt nem lehet összehasonlítani. Teljesen más a kettő. Amúgy meg akkor ti csőcselékeztetek.
2014. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!