Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ez hogy is van?

Fideszesek ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 2006-os randarílozók hősök, mert az MSZP ellen volt a tüntetés, de a tegnapi randalírozók meg söpredékek?
2014. okt. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
44%
De a lényeg, hogy aki hülye, az is marad! Mert repül a bálna. Ez a parancs, érik a narancs!
2014. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
49%
Magyarország az európai únió tagja. Szerintem ha valaki eu-s zászlóval jelenik meg attól még ugyon olyan Magyar ember mint bárki más. Nem hinném hogy fondorlatos össze esküvésből tenni így.
2014. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
9%
Kedves Alex! Legutolsó megnyilvánulásodat nem tudom értelmezni. Vagy ezek az érveid???
2014. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
44%

Egy kis tanulmány:


[link]


[link]


Elolvasás után vonj párhuzamot!

2014. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
9%
Ismerem az ideológiát köszönöm. De a te logikád szerint ez bármely vezetőre rámondható. Ennyi erővel én Gy.F- re mondhatnám ezt. De ettől még nem lesz az
2014. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
48%
Nem az ideológiát kell ismerni, hanem a történelmet. Mert tanulni csak a történelemből lehetne. Mármint annak, aki nem ostoba.
2014. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

Máglyára az Alex ügynökökkel!!!!

ÉGESD MEG, ÉGESD MEG ŐKET!!!

2014. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Historia est Magistra Vitae. Ebben egyet értek veled. A kérdésemre még mindig nem addtál választ. Nem közhelyekre vagyok kíváncsi hanem a Te véleményedre.
2014. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

"Egy eddig még el nem fogadott törvényről van szó. Eddig egy internet szolgáltató sem jelentette be hogy ha esetleg megszavazzák az új adót akkor azt a felhasználókra fogja hárítani. A fantazmagóriáitokra meg nem lehet érvelni mert nevetségesek."


Mégis mikor kellene elkezdeni tüntetni egy törvény ellen, majd ha már hatályba lép? Nem tudom mi neked ezen a fantazmagória, maga Varga Mihály jelentette be az adót, feltételezem neki azért elhiszed, hogy valóban vannak ilyen tervei.


Az áthárítást meg nem kell külön bejelenteniük a szolgáltatóknak, természetesen át fogják hárítani, a vállalkozások már csak ilyenek, a költségeiket megfizettetik a vásárlóikkal. Ahogyan az ÁFÁ-t, a munkavállalóik bérét terhelő adókat, a telekomadót stb.-t is, ezt is át fogják hárítani.

2014. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
0%
Nem a törvényjavaslalt létét vontam kétségbe hanem azt hogy ezt a felmerülő 700 forintos plussz költséget majd nekünk kéne fizetni.
2014. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!