Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ez hogy is van?

Fideszesek ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 2006-os randarílozók hősök, mert az MSZP ellen volt a tüntetés, de a tegnapi randalírozók meg söpredékek?
2014. okt. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
51%
Hol van leírva az hogy a magánszemélyek fogják fizetni? Ne bocsájtkozzunk már feltételezésekbe. Amúgy meg nem magával a tüntetés tényével van a gond szerintem hanem azzal ahogy ezt tegnap kivitelezték.
2014. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy, igen jön az, hogy lépjünk ki akkor az EUból. Ezt se hiszem el, hogy valaki komolyan gondolja, hát Magyarország meghal az EU nélkül. Nem hiszem el, hogy csak én látom ezt így. Annyira nyilvánvaló. Minden egyes fejlesztésünk EU-s pénzből van. Magas lenne a vám, belepusztulna az ország. Nem vagyok valami sokat tapasztalt ember, de szerintem ezt még a vak is látja.
2014. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
Hol van leírva? Hát figyelj, semelyik szolgáltató nem fogja jószívűségből helyetted fizetni. Hogy gondolod? Megsimizik a buksidat, és sebaj, majd fizetjük? Ha neked azt mondják, hogy a Józsika hangoskodása miatt vagy te fizetsz minden hónapban 1000 forintot, vagy szólsz a Józsikának, hogy fizesse ki, te mit csinálnál? A világ nem jószívűségből áll, hanem pénzből :) Csodálkoznak az emberek, hogy röhögnek rajtunk külföldön...
2014. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Alex. 2006-ban egy teljesen békés megemlékezést oszlattak fel brutális módon ok nélkül.
2014. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
27%
22-es naíva! Melyik meséből jöttél elő? A zorbán talán azért találta ki az internetadót, mert a saját pénztárcájából akarja személyesen befizetni? Piacgazdaságban minden adó a fogyasztóra csapódik le végül, tök mindegy, hogy közvetlen, vagy közvetve!
2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
Megint csak feltételezésekbe bocsátkozol. Attól mert ilyeneket írsz hogy buksika meg virágom még nem lesz igazad. Ezzel azt próbálod kifejezni hogy te milyen nagyon okos vagy pedig csak az érveid fogytak el.
2014. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
0%
25-ke! Te 2006 után születtél? Vagy azért ugratsz, mert te gyújtogattál, romboltál és támadtál a rendőrökre az élen?
2014. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
55%
Érveim még mindig vannak. Ahogy leírtam a fenti példát. Te sem fizetnél senki helyett, és más sem fog. De gondolom te a fideszre szavaztál, neked ez kell. Az meg ne érdekeljen, hogy én mondjuk naponta órákat tanulok az interneten, nem azért, mert ezt akarom, hanem azért, mert az egyetemnek az előadási onnan tölthetők le. Nem fogok ebben az országban maradni, mert komolyan szégyellem azt, hogy vannak emberek itt, akik a fideszre szavaznak, mert szerintük ez jó. Ég a pofám azért, mert mindenki rajtunk röhög. És gáz, hogy ez sokakat nem érdekel...
2014. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
31%
Olyanok vagytok kedves bal oldali kommentelők! Olyanok vagytok mint a hazugságon kapott gyermek. Vagdalkoztok, kiabáltok pedig nincs igazatok.
2014. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
48%
De te meg nem tudod megcáfolni amiket írunk. Semmit nem írsz! Semmit. Nem mondod az ellenkezőjét, és egyáltalán... semmit.
2014. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!