Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ez hogy is van?

Fideszesek ez hogy is van?

Figyelt kérdés
A 2006-os randarílozók hősök, mert az MSZP ellen volt a tüntetés, de a tegnapi randalírozók meg söpredékek?
2014. okt. 27. 12:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Attól mert te leírsz valamit amiről azt hiszed hogy igaz attól az még nem lesz az. A józsis példád meg inkább gyermeteg volt mint sem reális. Szomorú vagyok higy el akarsz költözni. A te döntésed. Engem nem bánt ha valaki nem arra a pártra szavaz akire én.
2014. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
54%
Egy eddig még el nem fogadott törvényről van szó. Eddig egy internet szolgáltató sem jelentette be hogy ha esetleg megszavazzák az új adót akkor azt a felhasználókra fogja hárítani. A fantazmagóriáitokra meg nem lehet érvelni mert nevetségesek.
2014. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
13%

a helyzet az hogy a tegnapi randalírozók idegen jelképekkel törtek-zúztak, eus zászlóval támadtak a fideszre és ezzel együtt a magyar nemzetre! ezzel tudtunkra adták, hogy idegen ügynökök, amit már korábban is tudtunk!

a 2006-os tüntetés pedig a hazug idegenszívű nemzetellenes gyurcsánykormány miatt volt! jogos volt akkor a felháborodás! most pedig nem jogos!

2014. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
Ezt az ügynök dolgot nem értem. Az bizonyítja hogy ügynökök voltak hogy eu-s zászló volt náluk?
2014. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
29%
Ne hagyjátok magatokat provokálni! Nem látjátok, hogy a 34-es maga a Magyar Nemzet, mi többiek meg mind imperialista ügynökök, a szakadék felé tartó nyugat képviselői vagyunk? Csakúgy, mint 50 évvel ezelőtt.
2014. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
8%
Kedves Alex. Most ismét te provokálsz.
2014. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne provokálnék! Én egy született reakciós EU-s és USA ügynök vagyok. Nem értek egyet a fidesz-fasizmussal, mint ahogy annak idején a szocializmussal sem értettem egyet.
2014. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
kétségbeesett utolsó kapálódzása az ellenzéki, külföldről pénzelt betelepült idegeneknek, akik a fiatalokat cukros-bácsiként használják
2014. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
46%
aki eu-s zászlóval mutatkozik és aus szászlóval élvezkedik biztos nem a magyar érdekekért harcol, hanem eu-s érdekekért Magyarország ellen!
2014. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon örülök hogy végre elismered. Ez látod már nagy haladás. Szerinted mégis miben nyilvánil meg az hogy a fidesz fasiszta?
2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!