Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nektek mi a...

Fideszesek! Nektek mi a véleményetek az internet adóról?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Én fideszes vagyok de már az elöző 2010 es választások után 1 évvel azt mondtam hogy elmehetnek a pics**ba, és ez a véleményem még most is, arról ne is beszélve hogy mióta szavazati jogom van az idei választás volt az amikor nem a fideszre szavaztam hanem a baloldalra, az önkormányzatin meg függetlenre eddig ott mindig is baloldalira szavaztam még fideszes létemre is csak azért mert a baloldali olyan dolgokat csinált városunkban hogy azt tényleg meg kell becsülni, de idén függetlenként indultak, és én most jelenleg egy pártot sem kedvelek igazán, én most inkább azt nézem ki az aki a jobbat adja, mert egyértelmű hogy mindegyik gazember, csak vannak olyanok akik valamivel jobbat adnának nekünk vissza. De a fideszben nagyot csalódtam sok ismerősömmel együtt én egyre sem szavaztam az idei választásokon.

Az internetadó elején nem tűnt nekem borzalmasan ameddig nem volt időm jobban átolvasni a cikket, de amikor megtudtam milyen formába jönnek, hát ezen nagyon is fel vagyok háborodva mert nem elég hogy mindenhonnan húznak le rólunk bőrt, de főleg az internet az amit megadóztatnak ami manapság egy alapvető dolognak kell legyen, ha valaki nem is torrentezik annyit csak arra használja hogy híreket olvas, meg levelezik a távoli ismerőseivel annak is nagy hátbavágás ez, mert örül hogy a legkisebb csomagra összetudja kaparni a pénzt azért hogy néhány dolog miatt tudja használni mert ma már szinte mindenre alapvető dolog az internet de ezek után...

2014. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Maximalizálva lesz az értéke, párszáz forint/hó

Egyébként is az a terv, hogy a szolgáltató fizeti, szóval jó esetben semmit nem fogunk érezni belőle.

2014. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!