Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a zsidókat sokan?

Miért utálják a zsidókat sokan?

Figyelt kérdés

Azt szoktam hallani, hogy a Talmud gyüleöletel van tele, hogy Ávo-sok a zsidók voltak, hogy mind ocsmány gazdagok, lenézika gojokat. Én ezt nem értem, mert:


1. magyar nyelven nem jelent meg Talmud, csak ocsmány hamisítvány

2. Az Ávo és Ávh tudtommal azután volt, hogy keresztények egy csoportja lemészárolt 6.000.000 zsidót.

3. aki egyetlen zsidó irodalmi művet is a kezébe vett, amit nem a MIÉP-Jobbik banda köre adott ki, semmi olyat nem talál, ami mások lenézéséről szól.

12 éve tanuom a Tórát és a Talmud egyes passzusait. "Szeresd felebarátodat, mint önmagadat." "Tartsd meg I-ten parancsolatait teljes szívvel és lélekkel!" Ilyenek állnak leginkább a Tórában. "Diná málkut mediná."-Talmud ALAPELVE: Annak a társadalomnak a törvényei szerint élj, amelyben élsz! Ez olyan alap, a zsidó hagyományban, mint a keresztények számára tudni a Mi atyánkot.

Ne ölj! Ne lopj! Ne tégy hamis tanúságot! Ne kívánd meg felebarátod tulajdonát! stb. én ilyesmiket olvastam a Tórában. A Tóra és a Talmud pedig egy húron pendülnek. Én nem vagyok sem különösen gazdag, sem befolyásos. Egyetemista vagyok, teljesen átlagos srác. Ember meg nem mondaná rólam, hogy zsidó vagyok, pedig tiszteletben tartom a hagyományaimat. Jól esik, mikor egy nem zsidó ismerősöm boldog hanukát kíván, és én viszot kívánok neki kellemes karácsonyt. És a zsidók 97%-a ilyen. 3%-nyi szar meg minden népben van.

Jobbik arra épít mindent, hogy az emberek nem ismernek személyesen zsidókat, így bármit elhisznek. Ha valaki kiskorától kezdve hallgatja otthonról ezeket a szemét szamárságokat,akkor úgy nő fel, hogy természetes neki, hogy a zsidók ilyenek, meg olyanok. Hát, kérem szépen, ez nem így van!

Apropó a goj szót zsidókra is használja a Biblia, nem cspán nem zsidókra.


2010. jan. 17. 23:53
 221/231 anonim ***** válasza:
72%

Talán,mert ritka holló,az,aki tényleg utálja a zsidókat.Mind.De mondjuk egy ilyen dühöngő félkegyelműben mi szeretni való van,mint a kérdező?Tökmindegy lenne,ha éppen református a vallása,vagy esetleg ateista...

Beképzelt tuskó,ráadásul ordenáré,valószínűleg már mndenhonnan kiutálták ...és nem a hovatartozása miatt.


Ja,különben véleményem szerint nem is zsidó.Mondjuk zsidó származású.

Az echte "zsidó",az olyan,mint egy katolikus,buddhista...és nem hinném,hogy bárkit halomra gyilkolva szeretne látni.

Szóval rendesen identitászavara is van.Szegény.

2010. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/231 bumbi02 ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó! megfogalmaztad amire céloztam.. hogy itt őt nem azért utálják mert zsidó, hanem olyanokat ir és ugy ahogy... most h ha buddhista lenne akkor is sokakat bántana...
2010. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/231 anonim ***** válasza:
Ámen.
2010. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/231 anonim válasza:
54%
Szerintem nem édemes ezt a kérdést feltenni tudjuk mi lesz a vége csak a sok mocskolódás le kéne már szedni
2011. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/231 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszitek észre, hogy a zsidók manipulálják a világot?


A csapból is Holokauszt folyik - Gáza-övezetről egy szó sem esik

A zsidó szent és kiválasztott nép - A magyarok mind rasszisták és antiszemiták

Holokauszttagadás bűncselekmény - De mik voltak a Gulágok???

Légy cionista! Ez a a divat! - Uramisten, árpádsávos zászlót lengetsz?! Te büdös náci!

A horogkereszt tiltott önkényuralmi jelkép - Míg a 100 millió életet követelő vörös csillag nem az

A magyarok a finnugoroktól származnak! - Sumér - magyar ősrokonság?! Nevetséges...

A zsidók üldözöttek és kitaszítottak - de büntetlenül megúszták Solymosi Eszter meggyilkolását

Szegény cigányok félelemben élnek - De 80 éves magyar néniket kínoznak halálra

Amerika békét és igazságot oszt - A nácik felelősek minden betegségért és katasztrófáért

stb, stb, stb...

Nem a ,,sima", normális, egyszerű zsidókkal van a bajom, hanem a fél világot uraló, pénzimádó cionista bankárokkal.

2012. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/231 anonim ***** válasza:
100%
én utálom a büdös zsidókat, mint a sz@rt! elég megnézni kik ülnek a parlamentben, és meglátod miért utálja őket mindenki :)
2013. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/231 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül.Ők tehetnek róla,hogy mindenki utálja őket mint a sz@rt.
2014. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/231 anonim válasza:
100%

"Nézdd már! Beszélő szappan!:D"

Ez rohadt nagy :D :D

2014. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/231 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!

Az antiszemitizmusnak számos forrása lehet.

1. Keresztények. Ők szentül hiszik hogy mi az ő istenüket megöltük, és még mindig olyan barbár népek vagyunk mint 2 évezreddel ezelőtt. Ami azt illeti én olvastam "Újszövetséget" és abban a főpapok ölik meg Yeshuát. Egyszerűen képtelenek abba belegondolni, hogy az apostolok is zsidók voltak, de maga Yeshua is. Aki meg belegondol, az téríteni akar minket, pedig nekünk erre nincs szükségünk ugyanis az ember alapvetően nem bűnös, továbbá lehetetlen hogy I-ten valaha is megszülessen olyan pogány módon ahogyan ők előadják.

2. Muszlimok. Na ők aztán tökéletesen lemásolták a mi vallásunkat, tradícióinkat, törvényeinket, de ezt is ellenünk hozták létre, ráadásul hazugságokkal. Mohamed előtt nem létezett muszlim, akkor mégis milyen oknál fogva magyarázza az ő istenük, hogy maga Mózes is muszlim volt? Kis logikai bukfenc.

3. Sztereotípiák. A zsidók gazdagok, kapzsik, beférkőznek olyan helyekre ahova gojok nehezen jutnak be, stb. Ma Magyarországon már önmagában az is gyűlöletnek van kitéve ha egy kicsit jobban megy neki, de ha még ráadásul zsidó is, hát az már gázkamrába való nekik. Az nem számít, hogy azt a pénzt ugyanúgy arcának verítékével kereste meg. Nos én úgy gondolom minden embernek megvan a képessége ahhoz, hogy amit szerez pénzt azt meg is tartsa, spóroljon, takarékoskodjon és aztán ennek meglesz az eredménye, ehhez nem kell zsidónak lenni. Ráadásul a mai világban már nyitva állnak az egyetemek, ennek ellenére élnek a sztereotípiák velünk szemben és persze vicces mi tudunk ezeken nevetni de ők halál komolyan gondolják.

4. "Magyarország a magyaroké". Ez szinte sosem volt igaz, és a ki volt itt korábban alapon mi inkább vagyunk európai nép, mint a magyarok. Mi sokkal korábban, már az ókorban is itt voltunk, úgyhogy Magyarország csak a nevében volt magyar mindig is.

5. "Alsóbbrendű faj". Ugyan már, ha igaz lenne a nácizmus, akkor éppen hogy mi vagyunk a felsőbbrendű "árja" győztes faj, ugyanis mi nyertük meg a háborút. Ergo nekünk kellene felettük uralkodni, nekünk kellene őket gázkamrába meg munkatáborokba küldeni, csak hát bennünk van annyi gerinc amennyi bennük nincs.

Ha az árják a II. vh-ban a szemitákkal harcoltak a hatalomért, akkor bőven mi nyertünk. Mi mégsem álltunk bosszút és nem is fogunk, mert amíg minket köt a Tóra szent törvénye, őket nem köti semmi.


Azon gondolkodom még mi miatt utálhatnak minket, talán mert olyan közel vagyunk a balos dolgokhoz. Nos, én azt mondom amíg ilyen jobboldali kormányok váltják egymást én maradok a szegények támogatásánál, az éhezők oldalán, ami mindig szociális és balos téma marad.


Akármilyen ideológiával, vallással vagy bármivel állnak elő a nem zsidó gójok, mindig mi vagyunk azok, akik nem viselkedünk állatként. Így beláthatod, a gój egyenlő az állattal, többre nem becsülendő. Természetesen vannak akik Yeshuából táplálkoztak, vagy az évezredek ráhánytak valami kis erkölcsöt, de a goj kiszámíthatatlan vadállat marad mindig. Ez lehet sértheti a füleiket, de ne próbáljanak meg nekem olyan emberek erkölcsről papolni, akik több ezer éves múltjukban megállás nélkül állatként vadászták le, gyilkolták le, irtották ki egymást. Olyan pedig, hogy biológiai zsidóság nem létezik, ez egy vallás. Ez az egyetlen egy vallás létezik ami akármilyen pusztítást elbírt viselni, Ábrahám büszke lehet ránk!


Shalom

2016. márc. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/231 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok. Ami Izraelt illeti... Az nem zsidó állam! Ezt kikéri magának a világ összes zsidója, Izrael ugyanis nem létezhet! Mi emberek vagyunk és apáink hitét visszük tovább, de jaj annak a zsidónak, aki elhagyja a vallását. Például Jézus, több ezer éves gyűlöletet hozott a népünkre mert otthagyta a hagyományokat, vagy Marx, Lenin, stb! Ők elhagyták a zsidóságukat, kiléptek atyjuk kötelékéből és bajt hoztak ránk, csak a bajt! A Tórát dédelgetni, a törvényeket betartani a hagyományokat ápolni kell és nem szabad kilépni belőle, mert csak a bajt tud okozni mindig!
2016. márc. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!