Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4K és a Haza Nem Eladó...

A 4K és a Haza Nem Eladó Mozgalom Életképes pártok? Van értelem rájuk szavazni?

Figyelt kérdés

A Negyedik Köztársaság és a Haza Nem Eladó Mozgalom pártoknak van esélyük beleszólni a politikába, a dolgok menetébe?

Vagy ők kishalak csupán és aki őket támogatja az konzerválja a Fidesz és a baloldal(akármilyen néven is) politikai hatalmát?

A két nagy ellenében érdemes ezek közül valakit támogatni?



2014. febr. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Mint már írtam nem nézek tv-t, így azt sem, ha egy videót feltesz a netre inkább a mondani valóját és az embert, ami ebben az esetben az egész országra kihat sajnos.

Ha megnézted volna, Farkas videóját tudhatnád, azt nem tv társaság vette fel, tényeket közölnek, az emberekkel, amit sokan elhallgatnak előlünk, hisz sajnos nem érdekük, hogy az emberek tudják mi is van igazából.

Láttam már nem egy képről/hírről az valóságot, és azt amit valójában a nagy közönségnek mutattak, mert a birkák (igen sajnos annak nézik az embert, ha jobban belegondolsz azt teszik) nem néznek utána, sajnos sokan vannak, vagy ami még jobb a strucc politika az nagyon megy. Nem vesznek arról tudomást, hogy modern rabszolgaság van, hogy ez a rendszer globálisan is sz-ar úgy ahogy van.

Személyeskedés nélkül írtam azt a végére, így nem hinném lényeg lenne, amit írsz, nem ezért válaszoltam és most sem. Mivel nem tudhatod, ki hogyan él.ect..

Üdv.

2014. márc. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit mondanak ma az embereknek és mi a valóság, azt csak értelmes ember érti. Aki h..lye és elvakult, azt max sajnálni lehet. Maradjunk ebben!
2014. márc. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem kell sajnálni őket, hisz nekik pont így jó, nem vetted észre? És ez a baj.
2014. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Igazad van. A sajnálni szót idézőjelbe kellett volna tennem.
2014. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

:D Látod. :)


Amúgy abban igazad van,"Az, hogy mit mondanak ma az embereknek és mi a valóság, azt csak értelmes ember érti."

2014. márc. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
4K!-ra nem lehet szavazni
2014. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az a 4K vagy mi a szösz az állandó fűlegalizálási mániájukkal hallatott magáról, így az mehet a levesbe, a másikkal nem annyira vagyok képben.
2014. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem rossz üzlet pártot alapítani és választáskon indulni.

Be kell gyüjteni pár ezer aláírást .Persze kell valami "jó duma az aláírásért".Annak aki begyűjti lehet fizetni darabjért egy két ezrest.Ki kell állítani néhány jelöltet a párt szíeniben.Haveri körben erre is van jelentkező és már lehet is bejegyezetetni.És lehet várni az állami párttámogatást ami 110-160 millió ft,.

Az elköltött pénz szórólapostól mindenestől max 20 millió ft.

Ezeknek az apró pártocskáknak fele ilyen.

Se program se semmi.Itt ott egy egy mondat ami a " jó duma az aláírásért"-ból maradt meg a fejükben.Hívtak be közzülük rádió reggeli műsorába és ott bemutatkozhattak.Elképesztő!!

Mondjuk a Kásleré nem pont ilyen mert több munka , több befektetés van benne.

Szerintem bárkire is szavazol annak van értelme mert legeálább kinyílvánítod a véleményed.Nem pedig kibicként szólsz bele a játékba.Mint az a több mint 40% aki el se megy de itt és sok helyen rettenet okos véleménye és kritikái vannak.

Ám ha iskolázottsághoz, értelmi szinthez, adófizetéshez lenne kötve a szavazat ,a maradék jogosultak 90% élne jogával.De így ,hogy állampolgári jogon jár , nincs értéke és sokan nem mennek el.

2014. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!