Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4K és a Haza Nem Eladó...

A 4K és a Haza Nem Eladó Mozgalom Életképes pártok? Van értelem rájuk szavazni?

Figyelt kérdés

A Negyedik Köztársaság és a Haza Nem Eladó Mozgalom pártoknak van esélyük beleszólni a politikába, a dolgok menetébe?

Vagy ők kishalak csupán és aki őket támogatja az konzerválja a Fidesz és a baloldal(akármilyen néven is) politikai hatalmát?

A két nagy ellenében érdemes ezek közül valakit támogatni?



2014. febr. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 21/41 Seline válasza:
89%

Kedves Kommentelők!

Szeretném kifejteni a véleményemet a feltett kérdésssel kapcsolatban :

A Haza Nem Eladó Mozgalom Pártnem csak a Devizahitelesekért harcol, hanem minden magyar állampolgárt !

Kásler Árpád már évek óta harcol a magyar ember jogaiért.

A magyar emberek kifosztása ellen , nem csak a deviza károsultakat mélóztatik képviselni , hanem a magyar társadalom minden egyes tagjáért kiáll. Kásler Árpád évek óta tüntetéseket szervez és évek óta próbálja az emberek szemét felnyitni, nemcsak deviza hitel kérdések terén. Nekem nincs deviza hitelem , mégis nagy tisztelője vagyok Kásler Árpád tevékenységénak. Úgy gondolom , hogy minden pártnak joga van képviselni érdekeit, nem csak a Fidessz , Mszp Pártok léteznek. A Haza nem Eladó Mozgalom Párt egy alulról szerveződő Párt, az emberek saját idejüket, energiájukat, és adományaikat felőrölve harcolnak egy jobb jövő reményében .

Akit érdekel a Párt tevékenysége facebookon tudja követni:

[link]

2014. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Nem csak a helyzet, hanem a választási rendszer is idáig süllyedt! Ez a baj!
2014. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
91%
Ha valaki veszi a fáradtságot és megnézi A Haza Nem Eladó Mozgalom honlapját, lehet, hogy egy kicsit jobban át tudja látni az egészet. Senki nem veszi észre, hogy direkt módon hangolják egymás ellen a "devizahiteleseket" és a "többieket"? Egyetlen "devizahiteles" sem kér az adóforintokból! A törvények betartását kérik! Persze a társadalom megosztásához nagyon jól értett mindig is a mindenkori kormányzatunk!! Sajnos nagyon sokan be is nyelik ezt! Emberek! Tájékozódjatok!! Félre vagytok vezetve!! Nézzetek vissza az elmúlt 24 évre! Tényleg ezek közül akartok bármelyikre szavazni??? Inkább legyen biztos rossz, mint egy ismeretlen, de lehetséges jó?? Mi van ezzel a társadalommal??
2014. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Powerlich válasza:
91%

A HAZA NEM ELADÓ MOZGALOM PÁRT-ra van értelme szavazni.

Aki attól fél hogy a devizahitelek felszámolására az adófizetők pénze kell, az nagyot téved. Ugyanis itt csalás történt, tehát nincs mit kifizetni. Pont ellenkezőleg a nagytőke tartozik nekünk nem kevés ellopott, kicsalt pénzösszegekkel!

2014. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Inkább orbán és matolcsy haverod tartozik neked az elcseszett gazdaságpolitikájuk miatt!
2014. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
2014. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolod, hogy a hír-tv-t vagy az echo tv-t hitelesnek tartom? Ne viccelj már!
2014. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy te mit gondolsz és mit tartasz hitelesnek, csak belinkeltem. Mért akkor mi a hiteles Rtl vagy a CNN, amik úgy elferdítik a híreket hogy eszméletlen?

Ez a baj a hozzád hasonló emberekkel, rögtön echo tv-zel meg ilyenek, tudod én ezt a videót youtube-on találtam és belinkeltem. Nem azt néztem, hogy hol vették fel a műsort. Az embereket és az elhangzottakat kéne figyelni, nem rögtön hír tv-ni, bár tudom egyesek körében nagyon felkapott lett mostanában ez. Amúgy egyébként sem nézek tv-t, te meg kapcsold be, üljél fénynek előre és élvezd a butítást.

További szép napot, szia.

2014. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Valóban az elhangzottakat kell figyelembe venni, de sajnos olyan világot élünk, ahol meg kell nézni milyen tv-ben mondják. Te is tudod, hogy bizonyos adókon tilos a kormányt kritizálni, hiszen az ő tv-jük. Abba ne menjünk bele, hogy kik is vezetik félre az embereket. Engem meg az nem érdekel, hogy te melyik tv-nek hiszel. Egyszerűen máshogy látjuk a dolgokat. Amúgy kösz a jókívánságod, de attól tartok, a te napod szebb mint az enyém, mivel egész héten éjszaka dolgozom. Ha tévedtem, akkor bocs. Üdv
2014. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!