Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4K és a Haza Nem Eladó...

A 4K és a Haza Nem Eladó Mozgalom Életképes pártok? Van értelem rájuk szavazni?

Figyelt kérdés

A Negyedik Köztársaság és a Haza Nem Eladó Mozgalom pártoknak van esélyük beleszólni a politikába, a dolgok menetébe?

Vagy ők kishalak csupán és aki őket támogatja az konzerválja a Fidesz és a baloldal(akármilyen néven is) politikai hatalmát?

A két nagy ellenében érdemes ezek közül valakit támogatni?



2014. febr. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
15%
Van igazságod,de az,hogy az egy kulcsos adóval jól jártál,azt sok szegényebb ember is fizeti neked!
2014. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%

Már egyszer írtam nekem semmi közöm semmilyen hitelhez és nem is lesz.

A többit nem kommentálom, hisz látszik nem jársz nyitott szemmel csak azt hangoztatod, hogy neked bejött és innentől fogva mást nem is akarsz észre venni. Így nincs is értelme további okfejtésnek.

2014. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%

"Van igazságod,de az,hogy az egy kulcsos adóval jól jártál,azt sok szegényebb ember is fizeti neked!"


Nem. Nekik is kevesebb az SZJA, éppen ezért nevezik egységes, egykulcsos adónak. Én fizetem a szegényebbeknek a dellát azzal, hogy többet fogyasztok, mint ők, és ezáltal mennyiségileg több ÁFÁ-t fizetek ki.


A rendszer eddig volt igazságtalan, hogy jövedelem-maximumban határozta meg a magasabb adót. Miért fizessen a jobban kereső nagyobb kulcsra? Többet fizet így is, mint a csóróbb, csak arányosan. Eddig egészen aránytalan volt, egy nagy lehúzás.

2014. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
Megbocsássatok, de nekem sem szimpatikus egy kicsit sem az, hogy a devizásokon állami pénzből akarnak segíteni. Miért? Kérdem én. Aki képes hosszútávú, nagy összegű hitelt devizában felvenni, az egy elmondhatatlanul egyszerű alak. Mindenki tudja nagyon jól, hogy a devizák árfolyama ingadozik. Van aki megpróbált kicsit nyerészkedni a forinton és mondjuk felvett kocsira egy 2-3 éves hitelt. Nem jött be, őt megértem mit akart, nem volt buta, csak ilyen a szerencse. Na de mi a fenét várt az, aki lakásra vett fel 15-20 éves futamidőre deviza hitelt?! Ilyen életképtelen ember inkább ne szavazzon. Mégis mit várt? Hogy 20 évig nem fog változni a forint értéke?
2014. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan a kérdésre kaptam válaszokat !

Ki lehet tárgyalni, hogy jó-e az egykulcsos meg a kétkulcsos adózás csak haa kérdéshez érdemeb hozzászólnátok megköszönném.

2014. febr. 23. 14:15
 16/41 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam neked.


""Behemót nevű felhasználó válasza:


4K az SZDSZ-trónkövetelő, erre meg:"Haza Nem Eladó Mozgalom" akkor szavazz, ha valutahiteled van.""


Ebből kitalálhattad, hogy milyen súlyuk van. 5% alatt, be sem kerülnek a parlamentbe valószínűleg. Várhatóan egy rendkívül szűk szegmense a társadalomnak fog rájuk szavazni.

2014. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
A dolgok jelenlegi állása szerint ha nem akarod hogy elvesszen a szavazatod akkor ne szavazz ezekre a magukat pártnak nevező,az un.nagypolitikához nem értő képződményekre.Ezek ugyanis csak egy, ill.néhány olyan ügy miatt álltak össze ami saját érdekszférájuk,problémájuk megoldását szolgálná.(Lásd devizahitelesek).Vagy utópisztikus elképzelések vezérlik őket.
2014. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Csak orbánra vagy az összefogásra érdemes szavazni a jelenlegi választási rendszerben. Ha másra adod a voksod akkor orbánt erősíted!
2014. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%

Elég nagy gond van a fejekben, nem hiába tart itt az ország, kib.szo. kétpártrendszer van.

Az is ironikus, hogy egyesek a kis pártokat (akikről a többség semmit sem tud) elkönyvelik a korrupt, pénzéhes gittegyletnek miközben azt mondják, hogy csak arra a 2 párta lehet szavazni (vagyis érdemes) amelyek rendszerváltás óta az adófizetők pénzével tömik a zsebüket.


Hihetetlen, hogy idáig süllyedt a helyzet.

2014. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
2014. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!