Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelem van az LMP nevű...

Mi értelem van az LMP nevű pártnak?

Figyelt kérdés

Az egész, amit mondanak, olyan meseszerűnek tűnik. Ki hisz az ő eszméikben, és miért?


Köszönöm a válaszaitokat.



2012. máj. 20. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy mit mondanak? Csak mert nekem nem úgy tűnik mintha csinálnának bármit is.
2012. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, bohócok társasága.
2012. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Például én.

Nem egyszerűen hiszek bennük, hanem meggyőződésem hogy ez a helyes út. Már a megjelenésük előtt is hasonlóképp gondolkoztam, ezért az első perctől támogatom őket. Nem feltétlen minden megnyilvánulásokat, de az eszmét magát.


Rám amúgy gyakran mondják, hogy burokban meg tündérmesében élek. Mert például nem az érdekel, hogy eladható szakmám legyen, hanem hogy jó legyek benne. Mert őszintén komolyan gondolom, hogy védjem a környezetem, nem csak propagandaszinten. Mert hiszek az emberi jóságban és az egymás segítésében.

Érdekes, mindig ezeket is tapasztalom. Vonzom az őszinte, jó embereket, pillanatok alatt találok munkát, és tök jó érzés, hogy egy héten maximum egyszer viszem le a szemetet, mert nem termelünk többet.

Még a cigányokkal sincs problémám, ha szembejön egy csapat cigánygyerek, maximum utánam szólnak, hogy de jól nézel ki.


Az egész eddigi életemben azt látom, hogy a kirekesztés és a gyűlölködés csak megkeseríti az emberek életét és nem visz előbbre. Pedig akár békésen és boldogan is élhetnénk.


Tudom, hippi dumának hangzik. Nem akarok veszekedni, csak a kérdésre válaszoltam. Aki nem éli ezt az életet meg, az úgysem érti, miért jobb így.

2012. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%

14:23


Milyen eszmét képvisel pontosan az LMP?

2012. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

"Az egész eddigi életemben azt látom, hogy a kirekesztés és a gyűlölködés csak megkeseríti az emberek életét és nem visz előbbre."

Nem az, hanem a bigányok keserítik az emberek életét.

És mellékesen, ha mindegyik dolgozna, ahogyan a többi magyar, már előbbre lennél te is, ha nem az államnak kellene eltartania, a te adódból.

2012. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
A cigányok egy egész más tészta. Szerintem két oldala van a dolognak. Mert ha egy cigány dolgozna is, a munkaadó két azonos kvalitású jelentkező közül a nem cigányt fogja fölvenni.
2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

14:29


[link]

2012. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 yossarian44 ***** válasza:
66%

Én azért tartom jónak az LMP-t a cigánykérdés körében, mert ők az egyetlenek a magyar politikában, akik belátják, hogy nem elég elzavarni a cigányokat dolgozni, mert egyszerűen például Borsodban akár bottal ütheted őket, akkor sem tudnak dolgozni, mert nincs hol.


Eddig a Jobbik szellemileg nem jutott el, nekik a cigányok csak szimplán rosszak, a Fidesz meg felismeri a problémát, de csak kamu-munkahelyeket ad a cigányoknak a segélyért cserébe, az is eléggé életképtelen hosszú távon.


Ugyanakkor itt van az LMP egyik leggyengébb pontja is: ők sem tudnak egyenlőre megoldást az ügyre.

2012. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem egy példa volt arra, hogy pl. földet, vetőmagot, stb. kapnak csak annyi a dolguk, hogy termelnek maguknak.

Szerinted éltek vele? Nem! Azt mondták, sok vele a munka.

Minek is termeljenek, ha el is vehetik mástól, 0 óra munkával.

És még annyit, hogy hülyék lennének elmenni dolgozni, legalább ugyanannyit megkeresnek azzal, hogy a tv előtt ülnek, csinálják a kölyköket, és arra hivatkoznak, hogy ők hátrányos helyzetűek ezért minden juttatásból a maximumra tartanak igényt.

2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

A föld és vetőmag egy marha nagy látszatintézkedés. Tudom, miről beszélek, mi is csináltuk. Anyagilag ugyanott voltunk, mintha megvettük volna. Mert a szerszámok, permetszer, no meg az a sok köbméter víz, amit ki kellett locsolni nyáron... egyszerűen nem éri meg.


Valódi megoldás kell, mert ez csak hangulatkeltésre jó ellenük.

2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!