Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelem van az LMP nevű...

Mi értelem van az LMP nevű pártnak?

Figyelt kérdés

Az egész, amit mondanak, olyan meseszerűnek tűnik. Ki hisz az ő eszméikben, és miért?


Köszönöm a válaszaitokat.



2012. máj. 20. 13:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Jó, azért valaki mondja meg, hogy miért is hagymázas, és miért is hülyeség?


Az előző linkjei elég informatívak, és értelme is van (meglepődtem, nem néztem volna ki az LMP-ből, hogy ennyire felkészülnek)."


Amikor még két éve a választások előtt egy két hónappal nézegettem az aktuális új, vagy parlamenten kívüli pártokat, számomra is meglepő volt az LMP szakmaisága. Nem a zsidókat és a cigányokat okol minden problémáért, nem demagóg, nem szemét multizik, nem libsizik, hanem értelmesen beszél. De sajnos a társadalom még nincs olyan intellektuális és műveltségi szinten, hogy megértse miként lehet növelni az aggregált keresletet állami beruházásokkal, hogyan csökkenne a munkanélküliség zöld beruházások eszközölésével stb.... Ehhez rengeteget kell olvasni és tanulni, és nyitott szemmel járni. Sokkal kényelmesebb a külföldet, a zsidókat meg az EU-t szidni....

2012. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Meseszerűnek tűnik, amit mondanak, beszarok. Pontosan mi tűnik meseszerűnek? Örülök, hogy már belinkelték az idevágó oldalakat előttem, így nem kell ezzel fáradoznom, de kérdező igazán idézhetnél belőlük olyan dolgokat, amik "meseszerűek". Az LMP az egyetlen jobbközép, liberális párt ma a parlamentben, ami az értelmiséget próbálja megfogni. Sajnos a mai magyar társadalmat elnézve éppen ezért nem fognak nagyobb teret kapni, de a remény hal meg utoljára. Hajrá LMP!
2012. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!