Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelem van az LMP nevű...

Mi értelem van az LMP nevű pártnak?

Figyelt kérdés

Az egész, amit mondanak, olyan meseszerűnek tűnik. Ki hisz az ő eszméikben, és miért?


Köszönöm a válaszaitokat.



2012. máj. 20. 13:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%
itt inkább a szándékról van szó. (meg sem fordult a fejükben, hogy megpróbálják)
2012. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Álnokok gyülekezete, olyan, mint az SZDSZ, csak az ő szövegüket már nem veszik be a birkák sem. Magasról tesznek ők az ökopolitikára, csak a pénz kell nekik bármi áron. Ez az új SZDSZ.
2012. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az álnok, 12-es...
2012. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Mi a meseszerű abban ami mondanak? A programjuk nagyvonalakban az, hogy megadóztatnák a környezetkárosítást (mérgező gázok kibocsátása stb...) bevezetnének egy 3 kulcsos adórendszert (ahol a minimálbér nem adózna). Ezzel megteremtenék a költségvetésben a járulékcsökkentés lehetőségét, tehát csökkentenék a bérköltségeket, (egyébként a leszakadó régiókban nagyobb mértékben) ezáltal növelnék a munkaerő keresletet. Valamint EU-s forrásból (amivel most is élhetünk) úgynevezett zöld beruházásokat hajtanának végre, mint pl. a fűtéskorszerűsítés, vagy önfenntartó lakások ilyesmi. Ezzel munkahelyeket biztosítanának az alacsony képzettségűeknek, és egyúttal fellendítenék az építőipart (ami most romokban van, hála a korrupciós ügyeknek a kartelleknek, és annak, hogy rendszerint senki nem fizeti ki az alvállalkozóit aki állami tendert nyer.)

De például felvetették a közösségi költségvetés ötletét is, ahol a helyi közösségek is véleményezhetnék milyen beruházásokat eszközöljön az önkormányzat. E-mellett teljes transzparenciát hirdetnek a közügyekben, még az önkormányzati üléseknek is nyilvánosnak kellene lenni stb... Rengeteg ötletük, javaslatuk van ha érdekel minden le van írva a www.lehetmas.hu -n Szerintem egyáltalán nem a valóságtól elrugaszkodott ötletekkel állnak elő sőt, éppen az ellenkezője. De mint már említettem erről magad is meggyőződhetsz a honlapjukon, mindent leírtak.

2012. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
Ez aztán az érv, 13-as. Átlagosan tájákozott, aki beveszi egy ilyen párt gondolatait. Szerintem messze felülmúl mindenkit fonákságban. Olyan, mintha a TASZ párttá alakult volna.
2012. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

"Ez aztán az érv, 13-as. Átlagosan tájákozott, aki beveszi egy ilyen párt gondolatait. Szerintem messze felülmúl mindenkit fonákságban. Olyan, mintha a TASZ párttá alakult volna."

Szerintem te nem vagy tisztában az érv fogalmával. Érvelni akkor lehet, ha valaki állít valamit, és te kifejezed az egyetértésedet, vagy az egyet nem értésedet. Jelen esetben egy kérdés lett feltéve, tehát senki se tud érvelni, én csak kifejtettem a gondolataimat. Megértem, hogy neked elég, ha valaki kiejti a száján, hogy mocskos zsidó, vagy libsi, de nekem kidolgozott programra és megalapozottságra van szükségem ahhoz, hogy dönteni tudjak. Amit leírnak azt számon lehet kérni, másképpen mondva szó elszáll írás megmarad. Ha az átlagos tájékozottságot pedig úgy érted, hogy nem olvasom nap mint nap a kuruc.info-t vagy a barikád.hu-t akkor igazad van. Nem vagyok híve azoknak a sajtóorgánumoknak, és az olyan jellegű internetes és egyéb médiumoknak, amiket dróton rángatnak egy párt érdekei, és függetlenséget színlelve politikai propagandát nyomnak.

2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

14:23


"Nem egyszerűen hiszek bennük, hanem meggyőződésem hogy ez a helyes út."


Miféle út? Ezek szerint az LMP akar valamit? Vannak elképzelései? Valamiről lemaradtam? :)))

2012. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17:31


Ez nem program, hanem hagymázas hülyeségek gyűjteménye.

2012. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

De ez program.

2012-es költségvetési javaslat (tavaly év végén készült, előbb mint amit a kormány összeeszkábált): [link]


Alkotmány koncepció: [link]


felsőoktatási koncepció: [link]


Ebben pedig megtalhálhatók a gazdaságpolitikai alapvetéseik: [link]


Bátran olvasgassátok, ez a kérdezőre is vonatkozik.

2012. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 yossarian44 ***** válasza:

Jó, azért valaki mondja meg, hogy miért is hagymázas, és miért is hülyeség?


Az előző linkjei elég informatívak, és értelme is van (meglepődtem, nem néztem volna ki az LMP-ből, hogy ennyire felkészülnek).

2012. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!