Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4K és a Haza Nem Eladó...

A 4K és a Haza Nem Eladó Mozgalom Életképes pártok? Van értelem rájuk szavazni?

Figyelt kérdés

A Negyedik Köztársaság és a Haza Nem Eladó Mozgalom pártoknak van esélyük beleszólni a politikába, a dolgok menetébe?

Vagy ők kishalak csupán és aki őket támogatja az konzerválja a Fidesz és a baloldal(akármilyen néven is) politikai hatalmát?

A két nagy ellenében érdemes ezek közül valakit támogatni?



2014. febr. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%
Azon túl, hogy nincs esélyük, nem ez az alapkérdés. Hanem az, milyen életet lennének képesek teremteni, ha lenne esélyük. Azért nem életképesek, mert nem kívánatos életet teremtenének.
2014. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%
Mini kis gittegyletek, senkit sem érdekelnek, teljesen életképtelenek.
2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
66%
4K fiatal megélhetési politikusok akarnak lenni. Egy olyan párt amelynek legnagyobb gondja, hogy nem lehet legálisan drogozni egy pofont érdemelne és nem szavazatokat.
2014. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
24%
4K az SZDSZ-trónkövetelő, erre meg:"Haza Nem Eladó Mozgalom" akkor szavazz, ha valutahiteled van.
2014. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Miért csak az szavazhat A Haza Nem Eladó Mozgalom pártra, akinek deviza hitele van, aki jobb érzésű az már nem is szavazhat rájuk? Fura a felfogásod.
2014. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
56%

"aki jobb érzésű" ????


Akinek van egy csöpp kis esze, az nem szavaz olyan pártra, ami az ő kárára fizetné vissza a devizahitelesek kamatos tartozását, csak mert azok olyan s.eggfejek voltak, hogy felvették a hitelt. Én nem vettem fel, megoldottam a lakásvásárlásaim anélkül, akkor ne is haragudj, de nem fogom kifizetni más lakását az adómmal.

2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%

Te meg miről beszélsz? Utána olvastál legalább, mit szeretnének, miket tettek le eddig?

Ha eddig nem tetted javaslom.


Ember figyelj ide, ha neked ilyen jól megy, akkor gondolkozz el azon, hogy a te f=szs_ágaiddal kivel fizettették meg. Ha ezt nem látod át, akkor du=gd jól mélyen a nyelved a politikusaink se=g_ébe, mert ha nem nekik, akkor nekünk szegényeknek köszönheted, hogy gyarapítod a vagyonod.

Ha ezt nem hiszed el, majd rájössz, hogy valamelyik gazdasági rabszolga, egy AK-t tart majd a fejedhez, hogy neked miből van ennyid legálisan.

Ne mond azt nekem, hogy minden legális, ami ma tesznek, holott az erőforrásainkat tudtunk és beleszólásunk nélkül eladják, és még te ezt nevezed demokráciának.

Gratula szedd meg magad milliárdokkal és haljál meg úgy, hogy mindenki utál, én örülök annak, hogy szegénységben, de szeretetben élhetek.

2014. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
36%

Miért olvasod bele ebbe:


"Akinek van egy csöpp kis esze, az nem szavaz olyan pártra, ami az ő kárára fizetné vissza a devizahitelesek kamatos tartozását, csak mert azok olyan s.eggfejek voltak, hogy felvették a hitelt. Én nem vettem fel, megoldottam a lakásvásárlásaim anélkül, akkor ne is haragudj, de nem fogom kifizetni más lakását az adómmal."



Ezt:


"Ember figyelj ide, ha neked ilyen jól megy, akkor gondolkozz el azon, hogy a te f=szs_ágaiddal kivel fizettették meg. Ha ezt nem látod át, akkor du=gd jól mélyen a nyelved a politikusaink se=g_ébe, mert ha nem nekik, akkor nekünk szegényeknek köszönheted, hogy gyarapítod a vagyonod.

Ha ezt nem hiszed el, majd rájössz, hogy valamelyik gazdasági rabszolga, egy AK-t tart majd a fejedhez, hogy neked miből van ennyid legálisan.

Ne mond azt nekem, hogy minden legális, ami ma tesznek, holott az erőforrásainkat tudtunk és beleszólásunk nélkül eladják, és még te ezt nevezed demokráciának.

Gratula szedd meg magad milliárdokkal és haljál meg úgy, hogy mindenki utál, én örülök annak, hogy szegénységben, de szeretetben élhetek."


?????


Szórakozol csak, vagy direkt provokálsz?

2014. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

A legtöbb dolgozó ember nincs olyan jó helyzetben, mint te, hogy gond nélkül visszafizetni a hitelt, ha az átba=ász. Oké te valahogy máshogy oldottad meg..

A legtöbb ember, akiket én ismerek, az kétkezi munkás nem olyan senki házi, mint aki az ilyen embereket lehúzza.

Ha ezt nem érzed át, gondolkozz el ezen.

Szia!

2014. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
49%

Átérzem. Akkor sem fizetem vissza a hitelt mások helyett. Sajnálom.


Én soha nem vettem fel hitelt banktól, pedig majdnem 50 éve a földön vagyok. Bankár sem vagyok. A világon semmi közöm ahhoz, hogy más ostoba volt, bedőlt a valutahitel-devizahitel kecsegtető ajánlatainak.


Nézd, a politika úgy működik a világon mindenhol, hogy az értelmesebb ember arra szavaz, amivel jól jár, úgymond. Én pl. jól jártam az egykulcsos adóval, még jobban azzal, hogy visszatért egy bizonyos fokú gazdasági stabilitás, ez a feleségem cégének tett jót, szóval kitalálhatod, merre "húz a szívem", hova adom a szavazatom Április 6-án. Ha Te úgy gondolod, hogy tud rajtatok, befuccsolt hiteleseken segíteni a Haza nem eladó, akkor oda fogsz szavazni. Ennyire egyszerű az egész.

2014. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!