Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek fáj trianon?

Nektek fáj trianon?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű kérdés hány embernek számít még ez.
2014. jan. 16. 12:48
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
80%

Kedves magyar testvérem!


Nem kell idegeskedni azon,hogy egyesek ezt nem értik mit jelent határontúlraszakadva élni.Ezek nem is magyar emberek.Legfeljebb magyar állampolgárok.

És aki nem magyar attól miért várnátok el,hogy magyar érzelmű legyen?!

Ezek ismérve a liberális eszmék,amiket rtl tv ből tanulnak és az álitólagos helyesíráshoz való ragaszkodás.holott már nyelvészek is mondják,hogy a mai magyar helyesírás elégé önkényesen lett megalkotva a 19.században.Tehát nincs kőbe vésve.dehát érvek helyett mi mást lehet mondani,ugye!

Én azt mondom nektek,hogy higgyetek abban,hogy a Kárpát-medence egy ország.Éljetek úgy mintha az lenne és akkor meglátjátok egyszer az is lesz,mert az emberi elme csodákra képes,főleg ha eléri a kritikus tömeget,akik hasonlóan gondolkodnak.egy országot a polgárai belé vetett hite tart össze.

A kárpát haza minden magyar hazája.Ezt higgyétek és neveljétek gyerekeiteknek.ettől megváltozik majd a magyar néplélek,ami képes lesz valóra váltani,hogy ismét hivatalosan is egy hazában legyünk.

Amíg bízunk benne mindig lesz remény,mert a történelem nem ért véget az mindig folytatódik.

hányszor hiték már az emberek a multban,hogy elértek a végére és mostmár semmi sem változik,de mindig változott.

Ti ugyanolyan polgárai vagytok Magyarországnak,mint bárki aki itt él.Ne menjetek bele abba a játékba,hogy elhiszitek,hogy egy itt élő véleményén muljon ez.Főleg,hogy itt is vannak kisebbségek.Tőlük is szokott lenni ilyen vélemény csak azt nem szokták már leírni.

akiben nincs magyar érzés az pedig nem is tudom mit keres ebben az országban,melynek neve Magyar-ország.

Tehát az ilyen véleményeket úgy kell vennetek,mintha tót,rác,móc(román) modnaná,és máris nem zavar annyira,mert azoktól mit is várhattok.


Tehát hitessétek el magatokkal,hogy a határt csak ideiglenes demarkációs vonal.Idővel elhiszitek.És mikor elég sokan hiszik,akkor a magyar néplélek ismét erős lesz és összetartó.Összetartó néppel,pedig nem lehet már így bánni.


Egészséget,kitartást és sok örömöt kívánok minden magyar embernek!

2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
22%

#51 "A kárpát haza minden magyar hazája."

Nem igaz. Ezt a területet csak elfoglaltuk a honFOGLALÁSkor, még a nevében is benne van, az itt élőket pedig elkergettük/megöltük.


A határ nem ideiglenes demarkációs vonal, ne hidd azt. A határ az határ. Ha visszajárnának a területek, akkor szerinted építettek volna bármit is a környező országok oda?


A trianoni és a párizsi szerződés a történelmünk része. Elvesztettük a háborúkat, nyilván nem kapunk jutalmat. Meg lehet róla tisztelettel emlékezni.


Ma már amúgy sincs sok jelentősége a határoknak, már meg sem kell állni, úgy mehetsz át egy másik országba. Európához tartozunk mindannyian.

2014. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
63%

"Ma már amúgy sincs sok jelentősége a határoknak, már meg sem kell állni, úgy mehetsz át egy másik országba. Európához tartozunk mindannyian."


Ilyet nem magyar ember mond,hanem egy kozmopolita...


Tehát az 52-es hozzászólás a tipikus gyökértelen ember véleménye,amire magyar ember nem ad...

2014. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
21%

Gyökértelen ember? Az milyen?

Szeretem az országunkat, csak én inkább előre tekintek, nem hátra, és nem trianonozok. Attól nem leszek "magyarabb", ha trianonozok.

2014. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
45%

Én sem trianonozok,és én is előre tekintek.

A kérdés,hogy te ott"élől" mit látsz?!


Mert én ott o a jövőben az egységes Kárpát-hazát látom!

2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
21%
Mit látok? Mivel kapcsolatban? Az ország újraegyesítésével kapcsolatban? Semmit. Van néhány kisebb csoport, akik Nagy-Magyarországot akarnak, és hangoztatják, hogy "vesszes Trianon!" A többség azonban semmi ilyesmit nem akar, vagy nem hangoztatja, elcsépelt téma ez, százszor lerágott csont.
2014. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki azt lát,amit akar és szeretne.Így müködik a jövő megteremtése.

Aztán majd meglátjuk kik lesznek többségben.

2014. jan. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!