Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek fáj trianon?

Nektek fáj trianon?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű kérdés hány embernek számít még ez.
2014. jan. 16. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Szerintem először a magarokról kéne gondoskodni utána a nyakunkba venni több millió cigányt, románt, szerbet ukránt meg szlovákot
2014. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Történelem és semmi több. A kalandozó hadjáratok meg Etelköz után se vágyakozom.
2014. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
49%
Van némi előnye is...Pl: nem kell olyan birkákkal egy országban élnem, mint amilyen az előttem lévő válaszoló...(egy határon túli)
2014. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
26%

Az én korosztályomnak semmit nem jelent, nekem is egyedül csak a legszebb tájak, állat világ hiányzik, és az hogy ha utazni akarsz valamelyik országba ami akkor hozzánk tartozott, azután most fizetni kell.

21/F

2014. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem akárhányszor eszembe jut összeszorul a szivem, de akkor ezzel valószínüleg kevesen vagyunk így.
2014. jan. 16. 13:06
 6/58 anonim ***** válasza:
43%
Jelenleg jobban leköt, ami az ország jelenlegi területén folyik. Ha majd itt rendben lesznek a dolgok, majd akkor ráérünk foglalkozni egy lassan százéves történettel.
2014. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
42%
nekem nem. történelem. el kellene már felejteni. vesztesek voltunk, nem nekünk osztottak lapot.
2014. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nekem nem fáj, mert számomra semmit nem jelentenek a határok. Felőlem átnevezhetjük az országot Xyisztánra is, az se fog sokat számítani. Ami fáj az az, ha egy ország méltatlanul bánik a polgáraival. Erre pedig van példa sajnos a környező országokban, és itt Magyarországon is.
2014. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
messze nem több 10 millió ukrántól szerbtől,horváttól szabadult meg az ország. Ezek mellet viszont több millió magyar elvesztette a hazáját.
2014. jan. 16. 13:15
 10/58 anonim ***** válasza:
70%
Engem az lep meg hogy páran a népektől örülnek hogy megszabadultak, van egy olyan érzésem hogy közületek nem járt senki sem az adott országban. Ha ennyire vagdalkóztok azzal hogy nem akarjátok látni az ukrán román arcát. és pont ebből vannak a cirkuszok, mert elkezdi az egyik, folytatja a másik, és ezért nem lesz soha se béke.. se nyaraláson, se megítélésben.
2014. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!