Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Buktak a devizahitelesek, a...

Buktak a devizahitelesek, a Kúria jogegységi döntése ellenük szól. Vélemények?

Figyelt kérdés

Még nincsenek meg a részletek, de amennyire látom, a lényeg ez lehet.


[link]



#devizahitel #kúria #jogegységi döntés
2013. dec. 16. 14:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 viktorvarga ***** válasza:
100%

"minek vette fel,majd megy lakni ahol előtte lakott,miaz h a mi pénzünkböl segitik meg a devizásokat....mennyi sok szar embebervan"


ezt úgyértem hogy azok a szar emberek akik ilyeneket mondanak és nem érzik át a másik ember gondjait...

2013. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Miért utolsó te mennyire érzed át a hajléktalanok, munkanélküliek sorsát, mennyit adományozol nekik havonta?
2013. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
A KÚRIA döntésével azt üzente, hogy türelemmel várjon mindenki és továbbra is fizessenek hangya szorgalommal. A probléma mindenképpen meg fog oldódni, ha másképpen nem, hát kihalásos alapon.
2013. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

" Tessék mondani:

Hol fog aludni az a több százezer ember, akit kilakoltatnak?

Táborokba zárják őket vagy az utcán fagynak meg?

Kapnak enni vagy éhen halnak?"


Ne legyél demagóg!! Mi is albérletben élünk, másnak is menni fog, lehet így is spórolni.


pl. az eszköz kezelő jó módszer lenne, csak nem értem miért nem piaci áron van a bérleti díj ott?

2013. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen életszerű, még egy albérletet is fizetni, amikor a végrehajtó: - levonja a fizetés 50%-át, de ha bankszámlára megy a pénz, akkor akár többet is.

- kivonja az autót a forgalomból, vagy elárverezi, tehát a munkába járás is elnehezülhet, vagy lehetetlenné válhat.


A bedőlés a jelenlegi nyomott ingatlanárak mellett nem csak annyit jelent, hogy kalapács alá kerül a jelzáloggal terhelt ingatlan. Adósság sok esetben továbbra is fennmarad.

Totális el lehetetlenülés van, családok hullanak szét.

A kiskorú gyerekek sokszor az állam terhén maradnak, a szülök sokszor elvándorolnak, és külföld GDP-jét valamint adóbevételeit növelik.


Perelni kell, amíg nem késő!

2013. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

" Teljesen életszerű, még egy albérletet is fizetni, amikor a végrehajtó"


Nem egészen értem te miről beszélsz. Közöm nincs semmilyen végrehajtóhoz. Albérletben vagyunk és mellette persze gyűjtünk, hogy egyszer legyen saját is.

2013. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem teljesen értem,a nem deviza hitelesektől ki kérdezi meg,hogy hol fog lakni vagy hogy mit ad a gyerekének enni?


Na pont annyira számít a devizahiteleseknél mint a többi embernél.

2013. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Itt az ideje felülvizsgálni a forinthiteleket is.


Az alábbi Erste Bank forinthitelt négy pontban találta semmisnek a bíróság első fokon. Az ítélet még nem jogerős.


[link]

2013. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"Ne legyél demagóg!! Mi is albérletben élünk, másnak is menni fog,"


Ja ezt mondd annak a párezer embenek akik már most is barlangokban húzzák meg magukat ,eközben töbszázezer lakás áll üresen ,és közben luxus lakások is szép számával készülnek .


Na ez magyrország erre varjál gombot.

2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Jaj én még senkit nem láttam barlangba élni csak az alkoholistákat. Azért ennyire ne legyél elvakult. Más pénzére meg minek fáj a fogad, van akinek telik luxusra van akinek nem ez a világon mindenhol így van.
2013. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!