Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rettegnek sokan az...

Miért rettegnek sokan az Árpádsávos zászlótól?

Figyelt kérdés
De komolyan érdekelne. Egy - elég fontos - történelmi zászló.

2013. júl. 8. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
ugyanaz-e a 1 versszak dallama mint a 3. versszaknak? leegyszerűsítem neked a kérdést. hogy a lehető legkevesebbet kelljen rajta gondolkodnod.. mert a beismerés, hogy tévedtem az egyik legnehezebb pont a magad fajtáknak! de megkönnyítem neked, most mondhatsz úgy igen, hogy még én érezzem megtiszteltetésnek ... mondván örüljél ...
2013. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:

De egy pártot miért a szimpatizánsok alapján kell megítélni? Tehát azért az tény szerintem, hogy ha egy párt felvet egy problémát, mint pl. a cigányság helyzete, akkor ott fognak elhangzani a cigánysággal kapcsolatos kijelentések. És ezeknek az embereknek nem a Jobbik mondja meg, hogy mit mondjanak. Ők maguktól. Tehát van bennük feszültség.

A másik az, hogy most akkor a szavak számítanak, vagy a tettek? De komolyan kérdezem. Feltettem már itt egy kérdést, de nem válaszolt még rá senki. A Jobbik törvényjavaslatai meg minden módosító stb. között nincsen egy olyan sem, amely magyar állampolgár és magyar állampolgár között különbséget tenne.

2013. júl. 8. 22:42
 63/80 tetro ***** válasza:
de nem én tévedtem, hanem te :D a nácik a himnusz első versszakát játszották ami igen a jelenlegi dallammal együtt alkotott egy szimbólumot. ezt a szimbólumot ma már nem használják. vagy szerinted igen? keress rá újra, de most olvasd is el. mondjuk a hozzád hasonlók nem szeretik beismerni, hogy baromságot mondtak, vagy hogy is írtad? :D
2013. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=6t65txL86Sc hol van itt a szöveg? kezdem úgy érezni, hogy tényleg nem olvasod el, amit írnak neked ...
2013. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:

hát már miért? te felfogásod szerint a szálasi 7 sávos zöld jelzéses zászlója is árpádsávval van analógiában ....

vagy a jobbik által használt árpádsáv, már kisajítátották ... pedig tudtommal a magyar címerben is benne van ... hiába lengeti a jobbikos, hiába énekli a hithű német vagy hiába dúdolja senki se fog a 39es német birodalomra gondolni egyedül te vagy ennyire csökönyösen butácska!

2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 tetro ***** válasza:
kérdező, ebben igazad van. valóban, a Jobbik a beadványaiban nem rasszista. nem vállalják ilyen szempontból. de vérvádról beszélni a parlamentben azért elég rasszista dolog nem? zsidózni egy több mint százéves kamu hír alapján? meg zsidók összeírásáról beszélni is, egy kicsit azért az... Főleg annak tudatában, hogy a magyar történelemben nem is olyan rég már készültek listák. Egyébként pedig, ha egy párt rendezvényein melegek szivárvány zászlókat lóbálnak, akkor az azért van, mert a melegeket szólítja meg a párt. Ha cigányoznak a hívek, akkor az azért van, mert a párt összekacsint velük. A Fidesz rendezvényein nincs zsidózás. A zsidózok miért a Jobbikot választják vajon? Mi alapján teszik ezt, ha a Jobbik nem zsidóellenes?
2013. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem tudsz gondolkodni nem látod az ö9sszefüggést ... érted egyáltalán mit mondok neked?
2013. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 tetro ***** válasza:
na jó, befejezem, mert azt sem ismered el, hogy ökörséget mondtál, és onnantól, hogy a saját állításod mellett sem tartasz ki, az egésznek semmi értelme. tessék majmóc, nem változott meg a német himnusz, biztos azért botrány lejátszani a régit: [link]
2013. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
Szöveg nélkül játsszák, akkor babám észre se veszed, hogy melyik versszak játszódik le gondolom az világos, hogy egyes versszakok ugyan azzal a dallammal játszódik le ....
2013. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 tetro ***** válasza:
Igen te nagyeszű, ha nem játsszák le a náci himnuszt, akkor eszébe jut senkinek a náci himnusz. Ha meg nem az árpád sávos zászlót lengeted hanem a svájcit, akkor senkinek sem jut eszébe se Árpád se hogy szélsőjobbos lennél. Gratulálok a felismeréshez, hogy rájöttél különbség a szimbólumok között formától és értéktársítástól függően. Ezt magyarázom egy ideje. A himnusz amúgy a szöveget jelenti, de cuki ahogy próbáld el kenni, hogy még mindig hogy hülyeséget mondtál.
2013. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!