Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges lázongás ez, amit most az egyetemisták csinálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetséges ez az egész. Mindenki fel van tüzelve, mindenki azt hiszi hogy forradalmár, és 1956ban vagyunk. Persze a gondolkodás már nem megy. Csak a követelőzés, meg a BTKs zászló lobogtatása.

2012. dec. 10. 21:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem poén amit csinálnak, tényleg azt hiszik ők a forradalmárok.. :D
2012. dec. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
91%
Neked meg úgy látom az emlékezés nem megy. Vagy nem a Fidesz akart fellépni a tandíj ellen anno? Ha ellenzékben vagyunk mindent csípőből ellenzünk (konstruktív ellenzék), ha kormányon vagyunk, az ellenkezőjét csináljuk (gerinces politika). Amúgy meg láthatod, hogy melyik irányba megy az egész, minden szakon csökken az államilag finanszírozottak száma, két év múlva teljes mértékben a tandíjnak megfelelő állapotok lesznek, minden évvel közelebb kerülünk hozzá. Ennél még Bokros is becsületesebb volt, ő legalább nyiltan tandíjpárti, nem próbálta meg belénkmagyarázni a csirkéről, hogy az hattyú. Lehet vitatkozni arról, hogy legyen-e tandíj, de azt mondani, hogy nincs és közben meg szépen lassan, fokról fokra bevezetni alattomos és gerinctelen politizálás. Ugyanezt csinálják az IMF hitellel kapcsolatban, és Matolcsy megbukott gazdaságpolitikájával, ami állítólag dübörög. Ismerős szlogenek!
2012. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%

"A szakmunkásokat csak a hozzátok hasonló ostoba diplomás nézi le. Pedig önállóan semmit sem tudtok megcsinálni. Egy nullák vagytok.Pedig önállóan semmit sem tudtok megcsinálni. Egy nullák vagytok."


Nem tudom eldönteni, hogy ez provokálás vagy irigység.

De az is lehet, hogy mindkettő.


"Én csak arra lennék kíváncsi, hogy aki most ennyire szidja a diplomásokat, az mit mondana a saját gyerekének? Leküldesz neki egy pofont hogy "nem fiam, eszedbe ne jusson tanulni, nehogy orvos legyél vagy mérnök, jössz ki apáddal kapálni"? "


Ez csak természetes. Fel is rúgnám, ha orvos vagy mérnök akarna lenni. Mindkettőt utálom."


Jól is teszed. Neked bőven elég, ha a tv-ben szereplő táltosok gyógyítanak percdíjjal. Az felel meg az értelmi szintednek. De ne aggódj, sok esély nem lesz, hogy a gyereked 8 általánosnál többet végezzen. Tudod az ilyen szinten degenerált embereknek, ritkán van értelmes utódja.

2012. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
90%

Remélem majd ez fog a fejetekben járni akkor is, amikor műtétre lesz szükségetek, és csak tihanyi tamás áll rendelkezésetekre..

És ha már ilyen undorító módon fröcsögünk.. A szakmunkás soha nem tudná megcsinálni egy tisztességes diplomás munkáját. Nem véletlenül járt csak szakiskolába..

2012. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem poén amit csinálnak, tényleg azt hiszik ők a forradalmárok.."


Annyira undorító ez a "forradalmározás", meg hogy a sok agyhalottnak ez a véleménye arról ha valaki kiáll az érdekei mellett...bezzeg az internethuszárkodás mindenkinek megy.

2012. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

"A szakmunkásokat csak a hozzátok hasonló ostoba diplomás nézi le. Pedig önállóan semmit sem tudtok megcsinálni. Egy nullák vagytok."


Végülis, gondolom meg tudsz tervezni helyettem egy házat, csuklóból lerajzolsz egy kiviteli tervet, és tudsz írni mellé mondjuk egy energetikai számítást....csak hogy szakmán belül maradjak...ja, és ismered az egésznek a jogi háttereit is, hogy mondjuk mi kell egy engedélyezési tervbe stb...


Ja, és mellékesen, egy pár "nulla" egyetemista akik az ország hírnevét növelik:

[link]

De gondolom ezt te is meg tudtad volna csinálni, egymagad.


Akik jönnek a szokásos "ehhez a kőműves is ért nem kell mérnöknek lenni" szöveggel, azok gondolom képesek lennének mondjuk megtervezni egy hidat, vagy létrehozni egy csarnoképületet. Sőt...ha ránézek egy átlag kőművesre, akkor nekem is az jut eszembe rögtön hogy hmm...ez is simán megépíthette volna a Burj Khalifát (világ legmagasabb épülete)...végülis az is csak betonból van.


Az egészben a legviccesebb csak az hogy az ilyen értelmileg visszamaradottaknak is pont ugyanannyi szavazati joguk van mint bármelyik másik átlagod dolgozó embernek.

2012. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a gyermekeidet otthon fogod tanítani és gyógyítani, nehogy diplomásoknak köze legyen hozzá!! A házadat, autódat tervezd meg, a gépeidet programozd magad. És jó messze kerülj el minden értelmes embert.

Ja, és nyugodj meg, az első adandó alkalommal itt is hagyom ezt a szarkupacot, és olyan helyre megyek, ahol a gyerekem tanulhat.

2012. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Előjött a szokásos sláger....


A diplomás semmire se jó,és ezt a diplomások által megtervezett eszközön és program segítségével fröcsögi be a gaz diplomások által készített weboldalra.



Előjött a mekdonáldcos bölcsészeket végre megszivató, 20000-res csökkentés hisz csak a szabad bölcsészeket érinti ez, a többi szakot véletlenül sem. Pedig minden szakot alaposan megnyirbálták vannak amit kevésbé az a vicces, hogy az orvosok mellett csak a kommunikációsok úszták meg ennyivel. A műszaki pályát ennél is jobban megcsapolták. Jogász meg közgazdász meg CSAK abból lesz aki egy rakás pénzt áldoz a képzésre.


Van itt pár palotapincsi, aki ha Viktor közéjük lövetne, még akkor is megéljeneznénk.


Végezetül pár elitista aki szerint akli nem tudja kiperkálni az ne tanuljon, hisz nekik is sikerült.

2012. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!