Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges lázongás ez, amit most az egyetemisták csinálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetséges ez az egész. Mindenki fel van tüzelve, mindenki azt hiszi hogy forradalmár, és 1956ban vagyunk. Persze a gondolkodás már nem megy. Csak a követelőzés, meg a BTKs zászló lobogtatása.

2012. dec. 10. 21:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%

"Persze a gondolkodás már nem megy."

Pontosabban? Ha már te ilyen okos vagy, fejtsd ki. Én teljesen egyet értek velük!!! A perlamentben csupa olyan f@szfej ül, aki az állam pénzén tanult... fizessék vissza kamatostul!!! na?

F17

2012. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Annyit látok az egészben, hogy a sok ovodás kiment akadályozni a forgalmat. Tanuljanak olyan szakmát amivel el lehet helyezkedni, és akkor nem lesz miért lázadni.
2012. dec. 10. 21:31
 3/48 anonim ***** válasza:
19%
én is egyetértek a kérdezővel. a munka büdös, szakmunkás nem akar lenni, ezért megy el mindenféle büfészakra, vagy hogy mondják a magyarok.
2012. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 tetro ***** válasza:
87%
Valamit nagyon félreértettetek. Ezek a diákok most nem magukért vonultak ki tüntetni, hiszen ők már bent vannak az egyetemeken. Azért vonultak ki, hogy a te gyerekednek majd legyen esélye azt tanulni amit szeretne. Sőt, azért, hogy a BTKs zászló alá ne csak olyanok gyűljenek, akiknek annyi pénze van, hogy kedvtelésből lődöröghetnek az egyetemeken. Mert az biztos, ha fizetősek lesznek az egyetemek, akkor a BTK-ra nem a legjobb tanulók fognak menni. És a te gyerekednek majd már olyan tanára lesz, aki sehová máshová nem volt jó.
2012. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Akkor a kormány meg tanuljon meg nyugati életszínvonalat teremteni , tanuljanak meg nem sikkasztani , szokjanak le az adóemelésről.
2012. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
18%
"Tanuljanak olyan szakmát amivel el lehet helyezkedni..." Abszolúte egyetértek. Rengetegen tanulnak olyan szakon (pl. bölcsészet) ami teljesen felesleges. Nem is értem ezekhez mihez diploma egyáltalán?
2012. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 tetro ***** válasza:
84%
Szüntessük meg a BTK szakokat! Aztán majd a gyerekeinket oktatják az erre voksoló kiművelt fórumozók. Iskola se kell hozzá. Majd itt a gyk-n.
2012. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
88%
Azzal szerintem nincs gond, ha csökkentik bizonyos helyeken a hallgatók számát. A gond az oktatás fizetőssé tétele. Most egy jobb képességű gimnazistanak is nehéz lesz állami finanszírozottra bekerulnie, hacsak nem szerez rengeteg pluszpontot. A szegényebb emberek gyakorlatilag kiszorulnak a felsőoktatásból.
2012. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%
Néhány ember úgy ír választ, hogy szerintem fogalma sincs az egyetemről, és életébe nem volt egy órán sem. A BTK-s szakokon képzik a töri,magyar,német, angol tanárokat, a tolmácsokat. Ott nem csak szabad bölcsészezett tanulnak.
2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

"(pl. bölcsészet)"


Nincs is olyan szak, hogy bölcsészet.

2012. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!