Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges lázongás ez, amit most az egyetemisták csinálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetséges ez az egész. Mindenki fel van tüzelve, mindenki azt hiszi hogy forradalmár, és 1956ban vagyunk. Persze a gondolkodás már nem megy. Csak a követelőzés, meg a BTKs zászló lobogtatása.

2012. dec. 10. 21:29
1 2 3 4 5
 31/48 Sz1u ***** válasza:
91%

Gondolom, a Kérdező a "Békemenetben" volt feltüzelve és hitte magát forradalmárnak...


Ne haragudj Kérdező, de szerintem Te vagy nevetséges!

2012. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell aggódni, a büfé szakokhoz nem nyúlnak majd, hisz a sok politikus kölke is ott bulizik, ellenben a mérnök szakokkal.

Egy gépészmérnöki vagy mérnök informatikus szakra már hülye lenne az elvtárs csemeték 75%-a. Szóval nyúljunk a műszaki szakokhoz, hisz mit kell egy házon, gépen tervezni, hát kőmíves orlandó is megcsinálja...

2012. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is nevetséges, bár inkább ijesztőnek nevezném. Mindkét oldalon hülyék állnak, a Kormány is elmagyarázhatta volna rendesen hogy miről szól ez az egész.

Én például örültem volna ha az elmúlt néhány évben, míg egyetemista vagyok, olyan rendszer van ami tanulásra ösztönöz a pénztárcámon keresztül. Egy pávián is el tudná magyarázni hogy a mostani törvény erről szól és ez miért jó. A Kormány nem képes, én valami szharkavarást sejtek emögött, ennyire nem vághatják maguk alatt a fát. Teljesen kár volt levinni 30 ezerről 10 ezerre pont most azt a számot, felőlem mondjuk lehetne 0 is, de a höok már előre szólt hogy többet nem enged a 10 ezerből.

2012. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
87%
Igen csak szerinted. Ha minden érdekkör kivonult volna akikkel kicseszett a Fidesz akkor egész évben folyamatosan zsúfolva lennének az utcák tüntetőkkel és nem bírnák mindenkinek bebizonyítani, hogy mindent jól csináltak.
2012. dec. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

"Tanuljanak olyan szakmát amivel el lehet helyezkedni, és akkor nem lesz miért lázadni."


Én két olyan szakmát is tanultam és még mellette hivatásos jogosítványom van. Szerinted ér valamit? Lószart.

2012. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
3%

"Ne mondjátok nekem, hogy nincs szükség az orvosokra,"


De mondom. És aki az orvosok mellett foglal állást azt le is pontozom.

2012. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
77%

"Van valami ami jól működik ebben az országban a korrupción kívül?"


Van. A rendőrterror.

2012. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
14%

"Szóval nyúljunk a műszaki szakokhoz, hisz mit kell egy házon, gépen tervezni, hát kőmíves orlandó is megcsinálja..."


Ebben az egyben mondjuk igazuk is van.

2012. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
1%

"22 es, az ilyenek miatt mint te általánosít a legtöbb diplomás és nézi le a szakmunkásokat."


A szakmunkásokat csak a hozzátok hasonló ostoba diplomás nézi le. Pedig önállóan semmit sem tudtok megcsinálni. Egy nullák vagytok.

2012. dec. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
1%

"Én csak arra lennék kíváncsi, hogy aki most ennyire szidja a diplomásokat, az mit mondana a saját gyerekének? Leküldesz neki egy pofont hogy "nem fiam, eszedbe ne jusson tanulni, nehogy orvos legyél vagy mérnök, jössz ki apáddal kapálni"? "


Ez csak természetes. Fel is rúgnám, ha orvos vagy mérnök akarna lenni. Mindkettőt utálom.

2012. dec. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!