Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felesleges ide kérdést feltenni?

Felesleges ide kérdést feltenni?

Figyelt kérdés
Érdemi vita ritkán alakul ki, mindenki a saját elmeszüleményét hányja ide, meggyőzni érvekkel sem lehet senkit. Lepontozás megy ezerrel, ha nem egyezik a véleményed akkor pedig agymosott vagy. Minden kérdésben zsidózás megy, meg nyugat szidása. Van ennek értelme szerintetek?
2012. jan. 12. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőzni nem hiszem hogy lehetne egymást,mindnekinek megvan véleménye ami mellett kitart.De attól még elolvasni lehet a másik véleményét.
2012. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyasmit mondanék, mint az első válaszoló. Én azért írok és olvasok itt, mert kíváncsi vagyok mások véleményére, meg a közhangulatra, és arra, hogy amit én gondolok, az hogy hat másokra. Annak örülök, ha felpontoznak, vagy ha egyáltalán pontoznak valahogy, de az nem szomorít el, ha lepontoznak. Értelmes vita is van időnként, bár ennek az oldalnak a vita nem is igazán célja. És vannak persze bunkó, primitív, vagy egyszerűen csak buta emberek is vélemények is, de ez nem elviselhetetlenül sok. Ez is hozzátartozik az élet sokszínűségéhez. Hangulatfüggő, hogy mennyire, de időnként ezekkel fel szoktam venni harcot. Szerintem ezért van értelme ide írni.
2012. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

ma 15:48

Csak az a baj, hogy miután elolvasták a véleményed, és nem egyezik meg a sajátjukkal, elkezdenek ledegradálni, és ellenérvek helyett, minden féle baromsággal találnak meg, (Pl. Koroddal, helyesírással) csak mert nem tudnak válaszolni.

2012. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hajdu Peter ***** válasza:
100%

Ez az ahely ahol nagyon sokfele talan mindenfele velemennyel talalkozhatsz teljesen fuggetlen mindenfele part hova tartozastol , es itt meg egy part tag is kritizalhatja a sajat partjat elmondhatja velemenyet nevtelenul .

A censura se jar errefele ugyhogy nekem tetszik ez a forum .

2012. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Felesleges ide kérdést feltenni?"


Nagyjából igen. Ez az egyik leggyengébb színvonalú politikai fórum, még az index fórumoknál is rosszabb.


"Érdemi vita ritkán alakul ki, mindenki a saját elmeszüleményét hányja ide, meggyőzni érvekkel sem lehet senkit."


A politikában szinte kizárt, hogy valakit érvekkel meg lehet győzni, mivel a politika érdekekről szól.


Ha te szegény vagy, én meg gazdag, akkor a kétkulcsos adó híve leszel, én meg az egykulcsosé. Sohasem foglak tudni meggyőzni, és te sem fogsz tudni engem meggyőzni, mert érdekellentét feszül köztünk.


"Minden kérdésben zsidózás megy, meg nyugat szidása. Van ennek értelme szerintetek?"


A zsidózás értelmetlenség, a nyugat szidása más eset, ideje egyeseknek felébredni az idióta nyugatimádatból.

2012. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző jól megmondta.
2012. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"tegnap 15:59"


vagy például magyarellenesnek és hungarofóbnak neveznek. Ugye ugye?

2012. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!