Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges lázongás ez, amit most az egyetemisták csinálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetséges ez az egész. Mindenki fel van tüzelve, mindenki azt hiszi hogy forradalmár, és 1956ban vagyunk. Persze a gondolkodás már nem megy. Csak a követelőzés, meg a BTKs zászló lobogtatása.

2012. dec. 10. 21:29
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
89%

"Tanuljanak olyan szakmát amivel el lehet helyezkedni"


Itt elsősorban az a probléma, hogy nincs munka 1 millió embernek, teljesen mindegy mi a szakmája. Fizikai szakmákkal is ugyanúgy munkanélküliek. Az építőipar teljesítménye drasztikusan visszaesett, a kormányzat tevékenységének következtében!

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
73%

Buta vagy Te kérdező!

Egyebet nem írok, mert úgy sem értenéd meg!

Azt hiszed, hogy az ország csak melósokból áll? Az egyetemet végzett ember az nem dolgozik? Közgazdász, mérnök, Pszichológus, pénzügyi szakemberek stb. nélkül elmenne az ország? Nagyon kíváncsi lennék a végzettségedre.

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
89%

Én sem akarok szakmunkás lenni, de nem büfészakra járok, hanem mérnöknek tanulok. A műszaki területeken is nagyot vágtak a támogatott helyeken.

Orvosoknál szintén.. Ne mondjátok nekem, hogy nincs szükség az orvosokra, és inkább menjenek szakmunkásnak. Viszont 14 milliót sem tud mindenki kifizetni rá. Igen, valóban nincs szükségünk ennyi emberre, aki vendéglátás, kommunikáció, igazgatásszervezés vagy üzbég-azerbajdzsáni szakon tanul, de komolyan, szerintetek nincs szükség ennyi magyar szakosra? Vagy mérnökre? Orvosra? Ki fogja tanítani a gyerekeiteket, ha nem a mostani btk-sok és ttk-sok? Ki fogja megtervezni a házatokat ha nem az építészek, építőmérnökök, gépészmérnökök és villamosmérnökök? Ki fogja kikísérletezni az új gyógyszereket, ellenőrizni a gyártási folyamatokat, megtervezni a gépek működését, ha nincsenek gyógyszerészek, vegyészmérnökök, biomérnökök? Ki fog meggyógyítani benneteket és a családtagjaitokat, ha nincsenek orvosok?

Ne szórakozzatok már, szakmunkásokra is szükség van, de diplomásokra is. Mégpedig ez az új költségvetés nem csak a büfészakoktól veszi el a helyet, aminek maximum okj-s képzést kellene szentelni, hanem a valódi szakoktól, amik rengeteg befektetett munkát, energiát és tudást igényelnek.

2012. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
81%

Még annyit, hogy tényleg könnyen átmehet az egész 56-hoz hasonló dolgokba, mert már rengeteg embernek elege van a hazugságokból, és abból, hogy hülyének nézik őket!


Elég csak megnézni a mai eseményeket. Egy egyszerú gyűlésnek indult, és mi lett belőle.

2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen ötöde lesz a hallgatók száma. És mi lesz az eredmény? Hogy a vidéki egyetemek becsukhatnak és megmarad a végére 1-2 fővárosi.Ha már fizetőssé akarják tenni az egyetemeket, akkor talán a megfelelő színvonalat is kéne biztosítani hozzá. Nem nyugati tandíj, afrikai szintű laborokban.
2012. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
98%
Nekem van szakmán de annál többre vágytam mint, hogy egy szalagba dögöljek meg 60.000Ft-ért, ezért mentem egyetemre. Már bocsi kérdező de én a gyerekeimnek sem ezt kívánom.
2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jól teszik, egyáltalán nem felesleges.

Sokan annak gondolják, ha valaki valamit tenni akar ebben az országban, ezért nem halad sehova.

A forgalom meg kit érdekel?

Menjenek a 4-es metróval. :D

2012. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
87%
Különben is a bálneológiát már megszüntették.
2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as metró épp ma füstölt ki , megint.

Van valami ami jól működik ebben az országban a korrupción kívül?

2012. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem felesleges. Azok tudnak kimenni az utcára akik meg tudják szervezni és erre időnként szükség van még akkor is ha semmi eredménye nem lesz. Sajnos a közmunkások sehogy sem tudnák ezt megcsinálni, de biztosan mennének ők is ha tehetnék. Én úgy látom sok mindenkinek elege van ebből a sok hazugságból ami most megy. Azt szeretnék elérni, hogy csak az ő gyerekeik tudjanak tanulni és ezt az értelmes egyetemisták átlátják. Nagyon becsülendő, hogy ők már egyetemisták, de kiállnak a szegények mellett akik majd nem tudják egyetemre küldeni a gyereküket.
2012. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!