Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem felesleges...

Csak szerintem felesleges lázongás ez, amit most az egyetemisták csinálnak?

Figyelt kérdés
Szerintem nevetséges ez az egész. Mindenki fel van tüzelve, mindenki azt hiszi hogy forradalmár, és 1956ban vagyunk. Persze a gondolkodás már nem megy. Csak a követelőzés, meg a BTKs zászló lobogtatása.

2012. dec. 10. 21:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
88%

Itt az a legnagyobb gond, hogy a hallgatói hálózat és a EHÖK sem képes érdemben cselekedni.

Én kinn voltam mert úgy éreztem ki kell hogy menjek. Java részt a felszólalásokkal és a szónokokkal nem értettem egyet.


DE!

Ha ezt a rendszer amit terveznek ez lett volna amikor én jelentkeztem felsőoktatási intézménybe meggondolom, hogy bevállaljam-e a jelentkezést, hogy tovább tanuljak és diákhitelt vegyek fel..

2012. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
4%

Nem csak te szerinted, egy véleményen vagyunk páran

Be kéne látniuk hogy nem kötelező itthon vergődni, és ellehet menni, ide a közelbe dolgozni, Német, Anglia, Hollandia, Oroszország, Lengyel, kitűnő úticél, feltehetőleg tárt karokkal, és pezsgővel várnák őket

Marha vagonokat kellett volna hívni alájuk, aztán el deportálni őket, tankönyvestől jó messzire


Nem minden a diploma, és egyéb szakágak, ha nincs mögöttük tapasztalat, gyakorlat, velem együtt verhetik a f*szukat, mivel nekem csak 2 szakmunkás képzettségem van, és pályakezdőként nem engednek a Kamion váz alá hegeszteni, ellenben az öreg rókákkal

20/F

2012. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
98%
Aha szóval ez is egy példa mennyit ér a szakma utolsó.
2012. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 tetro ***** válasza:
97%
Nem ártott volna pedig neked se valamivel több iskola, és akkor talán békésen demonstráló diákokat nem akarnál marha vagonokra pakoltatni, te ökör.
2012. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
96%
22-es azért szakmunkás létedre lehetne több eszed is.
2012. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
97%
22 es, az ilyenek miatt mint te általánosít a legtöbb diplomás és nézi le a szakmunkásokat.
2012. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
3%
És most szembenéznek a hitetlenek a dzsihád elsöprő erejével.
2012. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Komplikato ***** válasza:
100%

" Tanuljanak olyan szakmát amivel el lehet helyezkedni, ..."

Külföldön diplomával is lehet, idehaza meg ...???


Ja a fő kérdésre, IGEN a válasz.

2012. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 Komplikato ***** válasza:
97%

"Be kéne látniuk hogy nem kötelező itthon vergődni, ..."


Tök jogos! El lehet menni olyan MŰKÖDŐ országba ahol:


1. Megfizethető a tandíj vagy pláne kisebb, esetleg INGYENES!

2. Ahol meg lehet keresni a tandíjra valót akár fél állásban is!

3. Ahol még ösztöndíjat is adnak ... pl. Finnország.


Senki nem köteles ezt a szétcseszett és elszúrt gagyi halmazt finanszírozni ami itt marad a "francia tanárnő bosszúja" után ....

2012. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
96%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy aki most ennyire szidja a diplomásokat, az mit mondana a saját gyerekének? Leküldesz neki egy pofont hogy "nem fiam, eszedbe ne jusson tanulni, nehogy orvos legyél vagy mérnök, jössz ki apáddal kapálni"?


Vagy aki most hőbörög, az belegondolt abba hogy mondjuk a saját gyerekének milyen lesz megmondani hogy bocsáss meg fiam, de ha beledöglünk se tudjuk fizetni a taníttatásod?...szerintem inkább ezen kellene elgondolkozni.

2012. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!