Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ez a Rétvári Bence?...

Normális ez a Rétvári Bence? Elakarja törölni a bejegyzett élettársi viszonyt! Sajnálja tőlünk ezt a kis jogot is amit a melegek kapnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 11:50
 41/91 A kérdező kommentje:
Én így születtem....
2012. okt. 20. 17:03
 42/91 anonim ***** válasza:
22%

"A "de őőőőőő kezdte" nem a felnőtt ember érve.


Tessék a SAJÁT érveidet védeni, nem pedig előásni azt, amit nem szeretsz a másik oldalban, és azzal maszatolni.


Én is írhatnék listát arról, hogy a jobb oldalon meg minden héten a zsidó-b.zi-cigány verkli jár folyamatosan, apostoli kinyilatkoztatásként, erkölcsi prédikációval fűszerezve, minden érvelés nélkül, de attól nem lesz automatikusan igazam, hogy a másik hülye."


:DDDDDDDDDDDDDD Barátom, te egy eléggé érdekes ember vagy... érdekesen zápult meg az agyad.

2012. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 48.! Mi ilyenek vagyunk, ezt nem lehet megváltoztatni. Gondolod, hogy valaki önként választaná ezt, hogy aztán fröcsögjenek rá a marhák mint Ti?
2012. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
9%
Nem így születtél. Homoszexuális hajlammal születtél de nem melegnek az csak is a te döntésed hogy milyen szexuális életet élsz. Azért kíváncsi lennék hogy ez a sok meleg mit tenne ha a kiderülne hogy a melegséget lehet gyógyítani. Végül is az erekció az agyban dől el és a neuronhálózat ingerlésével sok mindet el lehet érni. Addig is az lenne a megfelelő hozzáállás a melegektől hogy nem élnének szexuális életet és megpróbálnának kigyógyulni devianciájukból. De legalább ne verjék mellüket arra hogy férfi létükre őket szopatják és nem ők szopatnak. Női mellek és vagina helyett f*szt kívánnak. El lehet ezen gondolkozni..
2012. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
26%

Kedves előbbi! Kihagytál egy faktort: a szerelemet. Lehet az erekció az agyban dől el, - ezt nem tudom - , de én onnan tudom, hogy meleg vagyok, hogy szerelmes csak férfiba tudok lenni. Nyilván szerelem nélkül nem fogok senkivel se együtt élni, egy nővel meg főleg nem, mert nem tudom szerelemből szeretni, max barátként. Tehát a melegség nem a szexnél, hanem az érzelmeknél kezdődik. Bár kétlem, hogy te egyáltalán tudod mi a szerelem...


Ami a kérdést illeti, a szekularizált magyar államnak vége. Már az vicc, hogy a KDNP hatalmon van, így iszlamizálni izé khm..., keresztényesíteni (csak az analógiai végett) fogják kis hazánkat. Ma a melegek, holnap a polgári házasság, temetés lesz megszüntetve. Undortó az egész, Allah támassza fel Mustafa Kemal Atatürköt, és küldje Magyarországra, hogy egy világi demokratikus a svájci vagy skandináv polgári törvényeken alapuló államot hozzon létre, mint anno saját hazájában tette, amit az ottani KDNP készül szétk@rni. Annyi a vígaszunk, hogy a sariától (még) nem kell tartanunk.

2012. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
0%
Eldobom az agyam...
2012. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
94%
A melegeknek mért kell adót fizetni, ha ezt a szolgáltatást is el akarják venni tőlük? Támogatni a sok ingyenélő, élősködő heterot?
2012. okt. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kormány tovább cseszteti a melegek, nyilvánosságra fogjuk hozni a meleg politikusok, egyházi vezetők listáját!!!!!!
2012. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
0%
melegeket
2012. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
100%

20:21


Ha valaki meleg, az éljen is melegként! Semmi jogod másokat megfosztani a szexualitásuktól! Élj te cölibátusban, ha akarsz, de másokra ne akard ráerőltetni! Bunkó!!!

2012. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!