Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális ez a Rétvári Bence?...

Normális ez a Rétvári Bence? Elakarja törölni a bejegyzett élettársi viszonyt! Sajnálja tőlünk ezt a kis jogot is amit a melegek kapnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 11:50
 11/91 anonim ***** válasza:
94%

Véleményem 100%-ban egyezik ezzel a cikkel:


[link]

2012. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 bumbi02 ***** válasza:
88%
Elsősorban a bejegyzett élettársi viszonyt a melegeknek hozták létre - hiszen aki ilyen "köteléket" akar, az házasodik, de ha jól tudom, erre nincs lehetőségük a melegeknek - . Persze a törvény ezt nem mondja ki, diszkriminatív is lenne szerintem ha kimondaná, de szerintem esetek többségében a melegek élnek ezzel a lehetőséggel, és nem a heterók.
2012. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
24%
Egy épeszű döntés végre. A liberalizmusnak sok jó és haladó vívmánya van, de ezeket már szinte minden létező ideológia átvette, akik ma magukat liberálisnak nevezik, többnyire nem az eredeti liberalizmus eszméit követik, hanem az egyik legszélsőségesebb, legelmeháborodottabb eszmerendszert.
2012. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:
Skandináv Benelux államokban, Izlandon a melegek házasodhatnak, egyes államokban egyházi esküvő is van, sőt gyereket nevelhetnek! Ez szélsőséges?
2012. okt. 20. 13:06
 15/91 anonim ***** válasza:
23%
Az.
2012. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
8%

Az kéne még csak nektek, egyházi esküvő.


És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten. Ezek az Úr szavai!

2012. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:

Biblia azt is mondja hogy meg kell kövezni a házasságtörőket és el kell adni fiadat ha visszabeszél.


Eszel Garnéla rákot? Az se szabad Biblia szerint!

2012. okt. 20. 13:13
 18/91 anonim ***** válasza:
76%
És mondá vala az Úr: Akinek bármely testrésze egy hasonnemű valagában vala (eltekintve az urológiai szándékkal való vájkálást), az ne léphesse át az Paradicsom kapuit.
2012. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
18%

"Biblia azt is mondja hogy meg kell kövezni a házasságtörőket és el kell adni fiadat ha visszabeszél.


Eszel Garnéla rákot? Az se szabad Biblia szerint!"


Nem érdekel a Biblia, nem vagyok vallásos, de azért mindennek van határa. 10 év múlva már itt is az lesz mint Hollandiában, hogy pártot alapítanak a pedofília legalizálásáért.

2012. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 bumbi02 ***** válasza:
87%

Gondolom itt mindenki keresztényi erkölcsöt szem előtt tartva él, jár misére, és segíti az elesetteket. Én az ismerőseim közt - ami mai világban olyan átlagosan szerintem 700-800 fő lehet - összesen 1 embert ismerek, aki így él. Tegyünk hozzá egy kis hibahatárt, hogy sokakat nem ismerek rendesen stb, és legyen ez 4-5 ember. Nem egy nagy szám.


és nézzük meg hányan papolnak keresztényi erkölcsről, meg Úr szaváról? KDNP, Fidesz, Jobbik, konzervatívok... Sokan azt hiszik hogy máig az ország 90%-a hívő. Pedig nem. Papíron sokan keresztények, de akik hívők, azok nagyjából a 10%-ot teszik ki.

2012. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!