Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Jobbikosokkal vitatkozo...

Amikor Jobbikosokkal vitatkozom, miért van az, hogy alapvető fogalmakat meg kell nekik magyarázni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

tegnap ,20,41-es


100% igazadvan?

2011. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:

először Fideszes vagyok, aztán LMP-s...

-.-


mindenesetre a személyeskedésből is látszik, hogy itt milyen a színvonal...

2011. dec. 18. 17:17
 63/64 anonim válasza:
XY szakmában tanulok, tanultam és majd dolgozni is ebben az irányzatban akarok, jó pap holtig tanul. Lehet, hogy érzelemből "politizál", de szerintem, hogyha valaki 2 termék között fel tud mutatni különbséget, szakszavak nélkül akkor attól még lehet jó az érvelésül. Amúgy azt kell észre vennem, nem fogalmakkal, szavak jelentésével nincsenek tisztába az emberek, hanem a történelemmel sem, Horthy Miklósra úgy dobálják a sz@rt, hogy azt se tudják, hogy miatta menekült meg nagy létszámú zsidó ember. Hitlerrel teljes mértékben szemben volt, ráadásul a lengyeleket sem engedte, hogy Magyarország felől támadják meg. Ennyit a bal liberális kirekesztő rasszista emberekről, igen ha már rasszista veszélyről beszélünk akkor a többi párt a rasszista, mivel borszínűk alapján mért is jár egyes embereknek segély? Lehetne még sorolni, de ez a rasszizmus!
2014. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Mert a Jobbik fő bázisát a műveletlen, max 8 általánossal vagy szakmunkás végzettséggel rendelkező emberek alkotják, akik, mivel erejükből és tudásukból semmit nem képesek letenni az asztalra, azt hangsúlyozzák, hogy azért különbek másoknál, mert magyarok.

Ha figyeltél töriórán, hallhattad, hogy Hitler is ezt hitette el a németekkel, akik leginkább munkások és parasztok voltak, hogy ők a legkülönb nemzet, mindenkiknél jobbak, főleg a szlávoknál és a zsidóknál.


És mivel ezek az emberek nem túl sok könyvet vesznek a kezükbe, azt veszik készpénznek, amit a vezetőjük mond. Így hiszik el, hogy mi előbb voltunk a Kárpát-medencében, mint a szláv népek, hogy mi Attila leszármazói vagyunk, meg sok ilyen mítosz-baromságot.


Egyszer beszéltem egy helyi jobbikos képviselő kislánnyal. Szőkesége belül olyan sötét volt, hogy a szurok mellette meggyújtott magnéziumként ragyogott.

2015. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!