Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor Jobbikosokkal vitatkozo...

Amikor Jobbikosokkal vitatkozom, miért van az, hogy alapvető fogalmakat meg kell nekik magyarázni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 szittyatarzan ***** válasza:
9%

zoligyerek Azt azért nem merném kijelenteni, hogy a jobbikosok vagy a komcsik az erősebben agymosottak pl. az eszeveszett ősmagyar elméletektől hanyatt tudom vágni magam :)



Azért vajuk be ,a szittya ufo meg Jézus is ősi hun volt már meg hasonló elméletek csak jobboldalon találni:) Én baloldalon ilyeneket nem halottam még. Meg ugye sehogy se passzol a baloldali realitáshoz...

2011. dec. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy fals vita. Szerintem ne írjatok neki.
2011. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

Végig olvasva a vitát,sok mindenről szo esett,de az nem derült ki,hogy a kérdező mit gondol alapvető fogalomnak.

Egy-két példát ha emlitenél.

2011. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok jobbikos, de te kérdező rohadt idegesítő vagy.
2011. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
90%

"Én igazából azt veszem észre, hogy akkor jön mindig valamelyik fél ezzel a "nem jól ismered ennek a fogalomnak a jelentését" szöveggel, amikor a másiknak van igaza és csak bele akar kötni, elenyésző az a rész amikor valaki tényleg rosszul használ egy fogalmat. " -ezt írtam neked kérdező.

Erre milyen választ kaptam:


"ez így kissé nyakatekert logika és inkább azt bizonyítja, hogy tényleg nem vagy tisztában bizonyos fogalmakkal."

Magyarul megmondtad, hogy fogjam be a számat, mert hü.lye vagyok. Köszi, most már csak azt nem értem, hogy miről vitatkozunk? Jól meggyőztél, hogy én semmilyen fogalommal sem vagyok tisztában... na ezt hívják személyeskedésnek. Nézz utána, alapvető fogalom, valószínűleg a jövőben sokszor fogsz találkozni ezzel a szóval saját magad kapcsán.

2011. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 Valaki0702 ***** válasza:
Minden vissza válaszod a JOBBIK ellen szól nem tudom ki vagy te Orbán Viktor vagy ki?? Hmm...?? Hogy ennyire félsz tölűk . Vagy valami milliárdos ?? Büdös Fideszes b*zi vagy te nem más.
2011. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lmp-s köcsög, aki ide jár okoskodni ilyen degenerált kérdésekkel, aztán osztja az észt ész nélkül, mintha ő valaki lenne, pedig csak egy kis senki, akire még a nők is szánalommal néznek, mielőtt a fejüket másik irányba fordítják.
2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
70%

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

2011. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Pontot tettél az ügy végére, vagy mi a jó fene állt beléd?
2011. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
71%
Akárhogy is nézem, a kedves kérdező egyetlen mondatára sem érdemes válaszolni. Kezdjetek el inkább készülni a karácsonyra és ne feledjétek, hogy néha a kézzel készített olcsóbb ajándék a legszebb és legjobb.. A legfontosabb pedig a béke. Karácsonykor még a Jobbik, a Fidesz és az Mszpsek is leülhetnek egy asztalhoz, erre az én családom az élő példa. Ott szerencsére, nincsen a kérdezőhöz hasonló csőlátású személy..:) A vita nem baj, ha van színvonala és egyenlőként kezeljük a másikat.
2011. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!