Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A diploma adó a nem államisokr...

A diploma adó a nem államisokra is vonatkozna?

Figyelt kérdés
Aki fizetősön van, annak is perkálnia kéne?
2011. szept. 10. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 tetro ***** válasza:
22%

szerintem a szüleid adójával te nem fizetsz semmit, nem is te dolgozol meg, hanem ők.

állítólag egy átlagos egyetemi hely egy millió forintba kerül évente. ez alapján nem tudom, miért ne kellene megfizetni ezt annak aki tandíjas. az hogy valaki vért izzad az egyetem mellett, hogy legyen pénze a tandíjra... sajnos ez durván fog hangzani, de tetszett volna jobban tanulni. a jelenlegi érettségi színvonallal nem túl nagy teljesítmény bejutni állami helyre bárhová. ja hogy középiskolában ment a lustálkodás? akkor meg marad a vérizzadás. vagy el lehet menni dolgozni, valami pihentető, könnyed kőműves melóra. a diploma nem kötelező tudtommal.

2011. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
84%
Aham. Mekkora ostoba segg vagy, tetro. Persze nem vagy tudatában.
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 tetro ***** válasza:
18%
kifejtenéd miért? vagy tőled csak ennyire telik? biztos van már diplomád :D
2011. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
64%
nem, nem, igen.
2011. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
74%
tetro jobbágy, neked nem is lesz! Nem magyarázom el hogy miért, a te érdekedben. Most pedig nézz magadba, majd szólítunk ha kellesz!
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 tetro ***** válasza:
27%
gyerekek, két diplomán van. a harmadik csinálom jelenleg. meg hozzá két okj-s b@szom. egyiket sem használom a világon, de a világon semmire. jobban keresek-e mind te ketten együtt? igen. ti meg s@ggfejeztek meg jobbágyaztok, ezért gondolom én, hogy az ilyen sikerstorrykat mint ti, nem kellene az államnak pénzelni. :D
2011. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
34%

pfff.............. tudod, mi a ciki ? (azon kívül, hogy gőzöd nincs, ki hogy keres és nem is ebben mérik egy ember értékét, de mindegy ) : az, hogy ha mondjuk komoly kutató, orvos, tehetséges mérnök...stb, lennél, valószínűleg egyrészt használnád a diplomádat, másrészt nem lenne egy kazal diplomád.


Szóval a mucsaröcsögei gyógyfősulin összehohtál vmit, ahhoz még csináltál egy tanári vagy menedzseri vagy hasonló kiegészítő diplomát, és azóta valahogy beverekedted magad egy egyetemre , ahol épp csinálod a kiegészítő képzést. mondjuk levelezőn..



kb ennyi jut az ember eszébe erről .

2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
79%
illetve a kedvenc ismerősön, aki pár évig Ausztriában élt. Aztán hazajött és azzal dicsekedett, hogy neki 3 felsőfokúja van - egy magyar, egy német és egy osztrák. No comment.
2011. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 tetro ***** válasza:
61%
van egy közgáz diplomám, és egy kommunikáció. mindkettő nappali. az egyik pszf, a másik elte. nesze neked mucsaröcsöge. közben elvégeztem egy fotós képzést, meg egy újságírót. egy kazal? neked az, én meg nem tudtam mit kezdjek magammal. sok pénzembe került-e? igen. és képzeld most is nappali tagozaton vagyok. ahova persze nem járok be, de ezt te már úgysem értenéd. elmondanád amúgy, hogy mi a piacon egy diploma értékmérője ha nem a kereset? szerinted volt bármi értelme annak, hogy az állam fizette az én képzéseim nagy részét, és fizeti jelenleg is?
2011. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
75%

Hát ne haragudj , de egy pszf közgáz meg egy bármilyen kommunikáció , az eléggé kielégíti a Mucsaröcsöge színvonalat.

Persze gondoltam, hogy nem agysebész vagy.


Amúgy rátapintottál : én se nagyon értem, mi a bánatnak létezik egyáltalán a kommunikáció szak.

2011. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!