Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért csak...

Ezen az oldalon miért csak siránkozni tudnak a legtöbben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

16:24


"Lehet, hogy ez nem jut el a ti kis agyatokig és szeretitek, ha vakvágányon működik itt szinte minden és csak annyit tesztek, hogy felültök a rózsaszín kis békefelhőcskéitekre és lebegtek bele a nagy semmibe és közben vigyorogtok, hogy milyen csodás is az életetek, miközben minimálbérből éltek (mint az ország legnagyobb része)"


Minimálbért kb. a dolgozók egyhatoda keres.


Vagyis hozzászólásod nagy része rinyálás és fennhéjázó személyeskedés torz elegye, és egyetlen tényállítás van benne, az meg hazugság.

2011. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 doboszoli ***** válasza:
47%

ma 17:40

Ákos, ezt mi alapján számoltad ki? Érdekelne.

2011. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egyszerű 800 ezer roma él Magyarországon körülbelül fehér bőrűből pedig 9 millió. És köztudott, hogy nem minden cigány bűnöző.
2011. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szarkasztikus Ákos: Nem, nem mindegyik, csak az a gond, hogy a cigányok száma már évek óta egy millió fölött van, ráadásul a cigányok körében sokkal magasabb a bűnözők száma, de ezt mindenki tudja aki nem burokban él rajtad kívül, de megint kellett neked felhoznod a cigányozást. Esküszöm ha nem lennél, sokkal kevesebb netnáci lenne.
2011. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ma 16:24 kezdett cigányozni nem én.
2011. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"a cigányok száma már évek óta egy millió fölött van"


Forrás?

2011. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
És mi az, hogy évek óta 1 millió fölött vannak? Megszámoltad őket? Provokáció. Nem kell mindent elhinni bizonytalan forrásokból.
2011. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szarkasztikus Ákos: 2-3 éve voltam egy ilyen témájú előadáson, ott az egyébként cigány előadó mondta, hogy 1-1,2 millió roma él Mo-n, továbbá haverom édesanyja szülészeten dolgozik és ő meséli, hogy a szülészeten napi 2-3 magyar nő szül, roma meg legalább 10. Szóval gondolom azóta csak többen lettek.
2011. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy hány millió cigányt és fehéret számoltak meg,hanem hogy mekkora arányú a bűnözés közöttük.A cigányok mondjuk fele (csak a hasamra ütöttem)bűnöző,míg a fehéreknél ez csak 15 %.Nagy különbség.Ákos,amúgy szerintem ha ránézel egy képre amit a börtönben készítettek (akármilyen eseményből,miért van az,hogy sorban ül mondjuk 5 ember,és csak a hatodik fehér,a többi mind cigány?És ezt úgy mondom h nem vagyok Jobbikos!
2011. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kaptam egy körlevelet gmail-el pár éve ,de nem találom sehol.Ha valakinek megvan linkelje már be.

Abban az volt , h Magyaro.-on kb 15000 csücsülnek börtönökben akikből 12000 cigány.

Ezt ott elkezdték osztani szorozni a lakossággal és kijött, h minden 6 cigány aki veled szembe jön az utcán az vagy börtönbe volt vagy börtönbe van , vagy börtönbe lesz.Ezt minden 600.(?) magyarról is el lehet mondani.

Lehet már rosszul emlékszem , azt se tudom már , h milyen forrásból indultak ki .Ezért is volna jó a link .



Nem dolga bárkinek a megoldásokat megtalálni a problémákra, mert megvannak az arra hivatottak.De akinek problémái vannak és hallgat róluk szerintem hibát követ el.Ugyan olyan hibát mint az aki feleslegesen nyafog minden apróságért, vagy a saját hibáiból bekövetkezett rossz helyzete miatt.

Azonban az igaz, h nem indulunk egyenlő eséllyel márcsak egyéni adottságaink és a családi és egyéb környezeti helyzetünk miatt sem. De akkor is kitartóan és mereven állítom , h mindenki a maga sósának a pogácsa!

;)

2011. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!