Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért csak...

Ezen az oldalon miért csak siránkozni tudnak a legtöbben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%
Azé' mert ha valaki nem tud valamit és ebből adódóan problémája van akkó' kérdez vazze, de ehhez aztán tényleg nagyon nagy logika kell.
2011. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%
(Megjegyzem: ez a kérdés is siránkozás)
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem azért mondom, de ha nem vettétek volna észre, akkor Magyarország tele van problémával, amiknek tulajdonképpen nem is kellene létezniük egy egészséges országban.


Namármost, ha ilyen problémák vannak, akkor azokat csak úgy lehet megoldani, ha először is foglalkozunk velük. Lehet, hogy nektek a problémákkal való foglalkozás síránkozást jelent, de mi szeretnénk őket megoldani, hogy ne legyenek/megszűnjenek, mivel problémák nélkül könnyebb lenne az élet.


Lehet, hogy ez nem jut el a ti kis agyatokig és szeretitek, ha vakvágányon működik itt szinte minden és csak annyit tesztek, hogy felültök a rózsaszín kis békefelhőcskéitekre és lebegtek bele a nagy semmibe és közben vigyorogtok, hogy milyen csodás is az életetek, miközben minimálbérből éltek (mint az ország legnagyobb része) és nevelnetek kell két gyereket és folyton attól rettegtek, hogy simán elbocsájthatnak a munkahelyetekről (és ezzel együtt bővíthetitek a munkanélküliek népes táborát hazánkban), vagy betörnek hozzátok a cigányok, vagy esetleg az iskolában verik meg a gyereket.


Nekem ezek nem kellenek és szerintem ilyen problémáknak nem kellene létezniük, ha tényleg olyan helyen élnénk, ahol minden rendben van és vigyoroghatnánk bele a világba, hogy milyen hihetetlenül faszányos itt az élet. Lehet azt csinálni, amit ti tesztek, hogy az egyre emelkedő szartenger ellenére ti egyáltalán nem vesztek tudomást az ürülékszint veszélyes voltára, csak sajnos ebbe bele fogunk majd egyszer fulladni, ha eléri a szánkat és nem kapunk majd levegőt. Mert ha nem jut majd levegő nekünk, akkor képzelhettek ti bármit, akkor is fulladás lesz a vége, az elől nem ment meg a beképzelés.


Ennyit akartam mondani.

2011. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Mert siránkozni könnyebb, mint tenni valamit!

(sokszor szélmalomharc az egész)

2011. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nameny


Hogy akarjátok nagy bölcsen megoldani szabad tudni? És mi az, hogy ha a cigányok betörnek? Megy rendesen nálad is a birka effektus.

2011. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:24


Azt hiszem számodra és a világnézeted számára csak egy megoldás létezik: akaszd fel magad (ez nem provokáció vagy sértés, egyszerűen erre már nem lehet mit reagálni)

2011. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%

De lehet reagálni a 16.24 nameny írására.

Éspedig azt , h teljes mértékben igaza van!Egyet értek vele!

Mert kuka gyereknek az anyja se érti ám a szavát.

A problémák pedig azért vannak , h oldjuk meg!

Uff BESZÉLTEM!!!

2011. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"A problémák pedig azért vannak , h oldjuk meg!"


Ezzel teljes mértékben egyetértek, de mivel semmilyen megoldási javaslatot nem kínált...

ez így csak üres fecsegés.

2011. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szarkasztikus Ákos: most ha a cigány betörésre nyávogsz megint, akkor elmondom, hogy a nagymamámhoz is egy hete törtek be (meg azelőtt még vagy 20x).
2011. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%
én inkább arra gondoltam, hogy egy fehér bőrű sokkal nagyobb eséllyel tör be hozzád, mint egy cigány, de már mint mondtam birka effektus...
2011. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!