Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen az oldalon miért csak...

Ezen az oldalon miért csak siránkozni tudnak a legtöbben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Ezt már én is megfigyeltem.

Mert névtelenül itt élik ki magukat a mindennapos sérelmeik, nehézségeik, kudarcaik miatt.

Ha pedig valamit szidni kell, vagy siránkozni valami miatt, akkor nagy az összetartás. Próbálják egymást überelni, hogy az mind semmi, nekik mennyivel rosszabb a helyzetük. Szeretik sajnáltatni magukat, abba bele se gondolnak, hogy lehetne rosszabb is és vannak is, akiknek sokkal rosszabb. Nem hiába vagyunk pesszimista nép.

2011. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Az optimista, és a pesszimista beszélgetnek


A pesszimista:

-Ennél rosszabb már nem is lehet...

Az optimista:

-Jajj, dehogynem!

2011. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
8%
Az optimista magyar és az UFO közt az a különbség, hogy Ufót állítólag már láttak.
2011. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Azért ne túlozzunk, én optimista vagyok, mert a pesszimizmus nem vezet sehova.
2011. ápr. 8. 14:55
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem siránkozik itt senki.
2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
ezzel a kérdéseddel te is siránkozol, hogy miért siránkoznak :D
2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"ezzel a kérdéseddel te is siránkozol, hogy miért siránkoznak :D"


nem siránkoztam, csupán megkérdeztem. A kettő között van különbség, kár, hogy te ezt nem látod be.

2011. ápr. 8. 15:03
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem látja be SAJNOS ... XD
2011. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%

Lehet , h azért mert nem annyira életképesek és kiesett a szájukból az utóbbi 20 évben az államnéni bármilyen helyzetben, bárkinek létmegnyugtatást biztosító állami csecse.Ami ha nem is volt finom mindig és sok cart is le kellett nyelni mellé de stabilan biztosított nekik annyi táplálékanyagot, h a következő napot is érdemesnek találták arra nézve , h lecihelődjenek a vackaikról és besétáljanak a munkahyükre ha nem is feltétlenül a dolgozás végett,hanem csak azért mert törvény volt a munkakerülőkre.Ezek mostanában már nem éreznek késztetést másra csak arra , h visszasírják a régi szép időket amikor még ráadásul fiatalok is voltak és szépek és megfelelően bohók.Már lehet munkát kerülni törvényesen és panaszkodni arra , h az állam nem ad munkát.

Persze vannak azért kivételek.

Én úgy vagyok vele, h amikor elkezdenék panaszkodni , h milyen rossz is nekem, mire megszoknám és joggal mondhatnám ,óhatalanul új lehetőség nyílik arra h ne mondhassam mivelhogy közben már a sorsom jobbra is fordult.És tehetem a dolgom tovább a megszokott mederben egy jobb világ alakításának a reményében.

;)

2011. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a magyarok nem csak itt siránkoznak névtelenül.

Sokan bármilyen beszélgetésben is csak siránkozni tudnak, mert "jaj Marikám, hát megint drágult a tej, rettenetes, mi lesz így velünk", "hiába ültem végig öt évet az egyetemen, minimálbérrel szúrják ki a szemem, hát hogy lehet itt élni", stb. Buszon pl. rendszeresen hallani ilyen beszélgetéseket.

2011. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!