Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszások! miért nem a Mi...

Tiszások! miért nem a Mi Hazánkra szavaztok?

Figyelt kérdés
többször hallottam már azt az érvet a tiszapárt mellett hogy "bármi áron le a fideszel" de ha választani kell egy 10 évig NER rendszerben élő exfideszes hazug és egy hazafi becsületes egyenes ember közt akkor miért az exfideszest választjátok? ti tényleg fideszt fideszesre váltanátok le?

tegnap 09:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Tőlem speciel távol áll a szélsőjobb is és az összeesküvés-elméletek is.
tegnap 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Mert a mihazánk ugyanazt képviseli, mint a fidesz, csak még radikálisabban. Minek szavazzak egy agresszív kis fideszre?
tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
17%
Tőlem a bolond tiszások,nem azok akik a folyó mellett élnek.
tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

- kis gazda baromságok

- szélső jobb

- konteós baromságok tolása

- ... biztos van még, de ennyi bőven elég, hogy ne rájuk.

tegnap 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert az MHM is csak egy semmirekellő, hazug párt. Nem is igazi szélsőjobbosok vagy centrista harmadikutasok ők sem. Igazából az MHM is csak a alap centrista párt. Nem szavazok egy olyan pártra aki teljesen náci olyannyira, hogy a Magyar embereket is felhasználja és árt nekik csak azért, hogy akármelyik romának rossz legyen, plusz kötelező sorkatonaságot akar, titokban háborúpárti, Kádár korszak 2.0-át akar stb. Egy ideig azt hittem ezzel a párttal vissza kapjuk a régi 2019 előtti Jobbikot de sajnos tévedtem.
tegnap 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Én alapból nem szavazok neonáci pártra, szóval a Mihasznák nálam kizárt.
tegnap 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Putyinista, fidesz-szatelit pártra nem, soha.
tegnap 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

Toroczkai (meg persze a Dúró házaspár) mióta politizál mindíg a legvéresebb szájú, legradikálisabb formációban bukkant fel.


Vagy harcban él és akkor nem normális, vagy nem tanult semmit, mert képtelen rá. Bárhogy is, ilyenre nem szavazok.

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
Olyan emberre aki az egyik évben még vörös festékkel dobálja a Szabadság téri szovjet emlékművet, a következő évben meg könnyes szemmel teszi zsebre a moszkvai rubeleket én nem tudom a szavazatomat adni.
tegnap 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Mert képtelen kormányváltásra.
tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!