Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szektás tiszásoknak miért...

A szektás tiszásoknak miért az a magyarázat mindenre, hogy "na és?!, Orbán is hazudik" ?

Figyelt kérdés
És azért , mert Orbán hazudik, akkor már Magyar Péter hazugságai is elfogadhatóak?! Sztm egy korrekt politikus ne hazudozzon semmiben. Azért mert egyik hazudik, az nem jogosítja fel a többit, hogy szintén hazudjon. Ha most valaki lop a boltból , akkor az feljogosít engem, hogy én is lopjak ???

szept. 2. 09:57
1 2
 1/18 BécsiFehér ***** válasza:
69%
Mit hazudott?
szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek veled.

Ez a politikában így van. A FIDESZ-esek is azt mondják mindig, hogy és a Gyurcsány?

szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
BécsiFehér mindig ugrik, ha nem dicsérik eléggé a főnökét.
szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 sörpocak ***** válasza:
70%

"Ha most valaki lop a boltból , akkor az feljogosít engem, hogy én is lopjak ???"

Egyáltalán nem, de akkor az legyen ténylegesen lopás. Annyi f*szságot MP fejéhez vágnak, mint "hazugság", hogy azt nem lehet komolyan venni. És hány alkalommal kiderült már az is, hogy a lakájmédia hordott össze hülyeségeket?

Sokan úgy vannak vele, hogy fair play-re már megannyi próbálkozás történt, itt a vége.

szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Mert MP mellett még ők sem tudnak semmilyen érvet felhozni.
szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

-lemond a kormány és tóni menekül

-bemutatom a többi hangfelvételt is

-nem hívtak meg az atvbe

-nem leszek politikai szereplő "viccnek is rossz"

-nem veszem fel az ep mandatumot (erről videó is van, amint épp kioktat egy riportert, hogy maga nem érti meg,már számtalanszor elmondtam, hogy nem leszek ep képviselő)


soroljuk még ?!

szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

#4

"Annyi f*szságot MP fejéhez vágnak, mint "hazugság", hogy azt nem lehet komolyan venni."

Szegény csávó konkrétan össze-visszabeszél. Egyik pillanatban még összefogna a fidesszel, másikban már nem.

Egyik nap még nem menne Brüsszelbe, másik nap már megy.


Nagyon nehéz olyan kijelentést találni tőle, amiről ne hazudott volna valamilyen szinten.

szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 sörpocak ***** válasza:
24%

"Szegény csávó konkrétan össze-visszabeszél."

Esetleg arra nem gondoltál, hogy az embernek vannak elképzelései, amik aszerint tudnak változni, hogy a másik fél hogyan reagál rá? Még azt is hazugságként a fejéhez vágjátok, hogy nem akart eleinte politikus lenni. Miért ne születhetne meg később az elhatározás, és ha megszületik, mégis mitől válna az hazugsággá?

Hogy az eredeti kérdés is reakciót kapjon, azért merül fel gyakran a fidesz viselkedése is, mert teljes ellentmondás kerekedett ki belőlük újfent. Éveken át hallgattuk, hogy azért szavaznak a fideszre, mert nincs jobb alternatíva és hát Gyurcsány. Aztán jött MZP, aki egy tősgyökeres konzervatív és ráhúzták a 99%-ban Gyurcsányos hülyeséget. Most jött MP, aki egyenest kigolyózza Gyurcsányt, alapvetően vallja a fidesz alappolitikáját és néhány bulizós hülyeségén kívül teljesen feddhetetlennek is tűnik, senki nem tudott érdemi dolgot előkotorni az előéletéből, ami a hivatali alkalmasságát érintené. Itt bukik ki sokadszorra, hogy a fideszesek éveken át csak hitegették magukat és sosem az volt a baj, hogy nincs alternatíva (mindig lett volna), hanem hogy szektásan a fideszhez nőttek. Több száz tételből álló listák vannak, hogy Orbán miket hazudozott össze az elmúlt években, vagy hogyan szerencsétlenkedték össze az egyik leggyengébb gazdaságpolitikát mostanság, de neeeem, az a fontos nekik, hogy MP hazudott azzal, hogy később mégis politikusnak állt és hasonlók.

Emiatt mondtam azt, hogy az emberek többsége feladta a fair playt, mert a fideszesekkel ezt nem lehet. Telibe sz*rják a sakktáblát és kijelentik, hogy ők az erkölcs mitovábbja.

szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BécsiFehér ***** válasza:
30%
#3: Pedig még pénzt sem kapok érte.
szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

#8

"Esetleg arra nem gondoltál, hogy az embernek vannak elképzelései, amik aszerint tudnak változni, hogy a másik fél hogyan reagál rá?"

Csak pont arról van szó, hogy ez nem történt meg. Igen, egy ember felülvizsgálhatja a korábbi állításait új információk fényében, csak nem voltak új információk.

Vagy te komolyan azt állítod, hogy a fidesz változott aközött a két időpont között, amikor MP azt mondta, hogy együttműködne a fidesszel és azt, hogy nem?


A valóságban a fidesz nem változott, nem került napvilágra új infó. A fidesz előtte és pont ugyanolyan volt. Ennek ellenére MP nem tudta elsőre megmondani, hogy mit akar.

És ahogy mondtam, ez nem az első eset. Rendszeresen beszél össze-vissza, rendszeres hatalmas pofával mondja a hülyeségeit és scak neki lehet igaza.


Ez fideszes tempó, így viselkedik a fidesz. Nekem nincs szükségem még egy fideszre, amíg nem teszi magát rendbe, hogy ne fideszesként viselkedjen és fideszként működjön a pártja, addig maradok a normális pártoknál.

szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!