Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszások, nem tartotok tőle,...

Tiszások, nem tartotok tőle, hogy ha győz a Tisza, nem lesz komoly elszámoltatás, mert a vezető politikusok ma is MP barátai?

Figyelt kérdés
tegnap 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Hazudsz!

Ilyen egyszerű.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Tisza szavazók is ilyen végtelenül egyszerű prolik, mint te?
tegnap 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert az elszámoltatás csak akkor működik, ha nem barát az illető? Erre jó példa mondjuk Gyurcsány? Ja, nem...

Valójában akkor lesz elszámoltatás, ha ez az elszámoltató érdeke. Itt pedig lesz érdek, mert ha elszámoltatnak néhány embert, akkor van rá esély, hogy a MANYUP pénzek sokszorosát vissza lehet szerezni, ami a költségvetésnek és a közhangulatnak is jót tenne.

tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Nem hinném, hogy túl sok penzt tudnának jogi eszközökkel visszavenni, meg amúgy szerintem egy elszámoltatás ott kezdődik, hogy minimum 100 embert évekre börtönbe dugnak. Beleértve a Lánczi meg Bayer féléket is.

tegnap 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Attól függ, hogy hogyan használod a jogalkotást. Például a magántőkealapok einstandolásával azonnal a GDP minimum 3%-át lehetne markolni, és simán beleférne az akció a pénzmosás elleni harcba. És még számtalan, ma is alkalmazott eljárást (pl. extraprofit adó, szektorális különadó, védelmi pénz, stb.) tudnék mondani...
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eu ügyészségbe belépés és polt leváltása után, ez a dolog nem politikai pártok döntésén fog múlni, hanem Laura kövesin meg a bűnüldöző szervek hatékonyságán.
ma 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok Tiszás, de biztos vagyok benne, hogy nem lenne elszámoltatás, ahogy eddig sem volt egy párt részéről sem.

Ha esetleg néhány emberrel szemben indítanak valami eljárást, annak sem lesz semmi következménye.

ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyúrcsány elszámoltatása óta tudjuk, hogy nincs olyan, hogy elszámoltatás
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kik a barátai szerinted?


Amúgy én sem hiszem hogy lesz elszamoltatas, de nem emiatt. Hanem azért mert egyébként a fidesz a legtöbb lopast olyan mesterien csinálja hogy vagy ne legyen bizonyítható vagy jogilag ne legyen támadható. Az más kérdés hogy erkölcsileg az.

Szóval szerintem amit tudnának bizonyítani és büntetni az kB apropenz ahhoz képest amit igazából elloptak az évek alatt. Meg hát annak a sok lopott pénznek jó része már nincs is meg.

ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dk vagy mihaszna troll vagy?
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!