Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy a pirosak...

Jól érzékelem, hogy a pirosak nem találnak fogást a Fideszen?

Figyelt kérdés
Gyanúsan kevés a Fidesz ellenes kérdés a választások előtti szinthez képest. Ami meg van, az is teljesen megalapozatlan, és csak az ATV-t, meg az MSZP nyilatkozatait olvashatjuk viszont. Én egyébként egy elégedett Fidesz szavazó vagyok, akinek az e havi autó törlesztője 2 év után kevesebb volt, mint amennyivel az MSZP alatt indult. :) Egyre távolibb már az MSZP rémuralma.
2010. okt. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
75%
Na jó talán a sáska. Azzal még fel veheti a versenyt.
2010. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Én itt csak egyetlen gyöpit látok. Most valahogy elült a többi orbánjúgend.
2010. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az, hogy nem hangzott el érv, nem igaz. Akinek van füle hozzá, meghallja, akinek van szeme elolvassa, aki pedig "jobban él, mint fél éve", örül magának. Örülj magadnak, és ne foglalkozz politikával. az az elégedetleneknek való!
2010. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
az 55%os szerintem az indexfórumos karmincza lehet, a nyelvezete alapján. de legalábbis igen hasonló IQ-jú.
2010. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kérdező. Na menj és mormold el az esti pártimát a szent Orbánkép előtt.
2010. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az autó 8 milliót keresett már nekem." - elárulhatnád, hogyan csináltad, mert én is vennék egy ilyen csodaautót, de csak akkor ha tisztességes úton lehet vele ennyit keresni.


A Fidesznek az a baja, hogy a politikai felfogásban ketté szakította a nemzetet. Aki nincs velük az ellenség.


Itt a te példád: nem tudod normálisan elviselni, ha más véleményeket is kapsz, mint amit szeretnél látni, hallani.


Hát a Fidesz is ilyen, például az esztergomi polgármesternő és a fideszes képviselők (volt polgármester). Egyébként Orbán Viktor sem tudta idegösszeomlás nélkül elviselni, hogy kétszer bukott a választásokon. Most meg azért akarja megadni a választójogot a határokon túl élő magyaroknak, hogy a nyugdíjba vonulásáig a parlamentben üljön és legyen munkája. Egyébként, ha nem politikus lenne megélni sem tudna, mert normális civil élethez nincs meg a gyakorlata.


Másik példa: Jakab úr a komcsik alatt sok sztrájkot szervezett, most az országgyűlés alelnöke,- Kerpen úr a pedagógus sztrájkokat szervezte, most az Okév elnöke, tehát meg lettek "fizetve". Neked ez nem üzen semmit? Nekem azt, hogy nyolc évig a Fidesz szította Magyarországon az ellentéteket és ez a legmocskosabb dolog.


De ha te szereted őket, ne akard ráerőszakolni másokra is ezt a szeretetet. Keress magadhoz hasonló társaságot és ünnepeljetek. De próbáld meg elviselni a más véleményt is vagy ne tegyél fel ilyen kérdést.

2010. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, áruld már el, hogy sikerült a chf törlesztődet csökkentened ilyen árfolyam mellett???

hahó bajnai 185-tel köszönt le most barátok közt is 205.

Gondolom valami hitelkonstrukciót csináltál, vagy a hiteled már le fogjárni és ilyenkor általában már kevesebb a törlesztő.

Orbánkáról meg nem nyitok vitát, mert arra sem érdemes.

Csak az a chf hitelcsökkentés amire nagyonkíványcsi vagyok, nekünk a lakáshitel nem csökkent, ismerősöméknek meg a kocsihitel már a duplája.

2010. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Már ne haragudj meg, de egy ekkora nagy sz@ron mint a Fidesz mégis mit lehetne megfogni???

2010. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

OV és a Fidesz akkor járatta le magát a szememben, amikor a Bokros-csomagot kritizálta ahogy csak tudta.

Félre értés ne essék nem a csomag tartalmát elemzem.

Viszont az tény (ha már tényeket kértél kérdező), hogy 2002-ben már javában Fidesz kormány volt és az is tény, hogy a Bokros-csomag intézkedései 2002-ig tartottak.

Közgazdasági tény, melyet még külföldön is tanítanak.


Egyébként az a véleményem, hogy egyik sem jobb. A bal oldal szerencsétlen a jobb meg magasról tesz rá kinek lesz jobb.

Javaslom megnézni különböző internetes kalkulátorokban a 16%-os SZJA mit fog jelenteni, pl. bruttó 300eFt-os fizetés esetén és mit bruttó 130eFt esetében. Elárulom, megnéztem, a kevesebb pénzből gazdálkodóknak lesz olyan év, amikor még kevesebb lesz a nettó bérük.

Miért szavazta meg a Parlament? Logikus a válasz: elég magas a bruttójuk, nekik, megéri.


Az országnak végre észre kellene vennie, hogy egyik párt sem az emberek érdekeit képviseli, hanem a sajátját.

További jó marakodást!

2010. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!