Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól érzékelem, hogy a pirosak...

Jól érzékelem, hogy a pirosak nem találnak fogást a Fideszen?

Figyelt kérdés
Gyanúsan kevés a Fidesz ellenes kérdés a választások előtti szinthez képest. Ami meg van, az is teljesen megalapozatlan, és csak az ATV-t, meg az MSZP nyilatkozatait olvashatjuk viszont. Én egyébként egy elégedett Fidesz szavazó vagyok, akinek az e havi autó törlesztője 2 év után kevesebb volt, mint amennyivel az MSZP alatt indult. :) Egyre távolibb már az MSZP rémuralma.
2010. okt. 21. 19:26
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
"A rémuralom nem az, hogy nem szeretik az emberek a hatalmon levő pártot, ezért a legközelebbi alkalommal lváltják." Hát, éppenséggel nem akkor váltottuk le, amikor szerettük volna. Amúgy meg ez nem érvelés, csak puszta szőrszálhasogatás. Tök mindegy minek nevezed az MSZP ámokfutását, az eredmény a lényeg.
2010. okt. 21. 21:05
 32/49 anonim ***** válasza:
78%
Kérlek kérdező, ne személyeskedj. Nincs televízióm, az Internetről tájékozódom, fontos (vagy engem különösen érdeklő) esetekben elolvasok legalább tíz hírportált, direktbe különböző pártszimpátiával bírókat. Nem tartozik ezek közé az ATV internetes oldala, ha van ilyen.
2010. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

"Kérlek kérdező, ne személyeskedj. Nincs televízióm, az Internetről tájékozódom, fontos (vagy engem különösen érdeklő) esetekben elolvasok legalább tíz hírportált, direktbe különböző pártszimpátiával bírókat. Nem tartozik ezek közé az ATV internetes oldala, ha van ilyen."


Há' jól van akkor, most már hiszek neked. Én csak 9 hírportált szoktam átolvasni, szóval Te nyilván sokkal tisztábban látsz. Megtérítettél.

2010. okt. 21. 21:18
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Orbán egy gyökér. A kínaiaknak is el akarta adni az országot:


[link]

2010. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
93%
Annyi kárt csináltak már, hogy talán egyedül az SZDSZt nem tudták még felülmúlni.
2010. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

" A megszorításos riogatások meg sehol sincsenek. "



Jó nagy hülye vagy. Nézz már körül a minimálbér környékén élők közt is.

2010. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
55%-os WOW... Ilyen elvakult fanatizmust ritkán látni. Talán még a Ferinél is jobban gyűlölöd szegény Viktort. :DDDD
2010. okt. 21. 21:24
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

""a, hogy Orbán Európai szinten is elismert politikus? Miért van mégis az, hogy Európában és Amerikábnan minden komoly szakember idiótának tartja őt?" Te hol informálódsz? MEg tudod nevezni a forrásod? Én még ott tartok, hogy az Angela Merkel kézfogás helyett megölelte Viktort. Ismerem a szakmai pályafutását, és az unióban is elég előkelő posztokat tölt be"



Akkor arról is tudnál, hogy a fél országot eladta. Vagy akkor épp Angela Merkelt ölelgetted, hogy ez ne mjutott el hozzád?

2010. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
75%

"55%-os WOW... Ilyen elvakult fanatizmust ritkán látni. Talán még a Ferinél is jobban gyűlölöd szegény Viktort. :DDD"



Csodálkozol rajta? Meg tudsz nevezni egyetlen nála kártékonyabb férget?

2010. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Amúgy a konklúzió az, hogy valóban jól érzékeltem, 4 oldal alatt egyetlen hiteles forrással igazolt érv sem hangozott el. Ráadásul, amennyire néztem talán 2 gyöpi volt csak itt ma este. :) Ez azért üdítő számomra. hónapok óta nem GYIK-eztem a politika témában, de akkoriban még rengeteg ilyen idióta volt. :)
2010. okt. 21. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!